UAYEB Full İndir Oyun indir

Uayeb: Kuru Arazi - Bölüm 1 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uayeb: Kuru Arazi - Bölüm 1, Maya medeniyetinin yolundaki bir solo hikaye tahrikli macera / hayatta kalma / puzzle oyunudur, bir açık dünyaya girer.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ICA Games

Publisher: ica games

sürüm tarihi: 31 Oca, 2018

tür: macera, eylem, bulmaca, hayatta kalma

Bu, yalnızca bir kişi tarafından yapılan bir indie oyundur ve sesler için iki aktör.

UAYEB: Kuru topraklar - Bölüm 1, sürükleyici birinci şahıs manzaralı, 16km2 açık bir dünyaya yerleştirilen bir solo hikaye odaklı macera / hayatta kalma / işçiliği / bulmaca oyunudur.

- Ekipmanınızı hazırlayın ve 20 Mayalar eserlerini bulmak için hazine avına gidin.

- Her eser, tuzaklar ve bulmacalarla farklı bir seviyede bulunur.

- Oyun malzemeleri, düzeylerde zorluk artışı ile doğrusal bir hikayeye entegre edilmiştir.

- Oyunu bitirmek için yaklaşık 30 ila 40 saat sürer.

Oyun Detayları:

Bu bir hayatta kalma sanal alanı değil. Hayatta kalma parçaları, maceraya çeşitlilik ve zorluklar eklemek için kullanılır.

Sen UAYEB olarak, bir düşmanlığa sahip bir ortamda keşfedecek ve hayatta kalacaksınız, arkadaşınızın arkeologunuzun Joann, sizi kayıp medeniyete götürecek olan Maya Artifact'larını keşfetmeye yardımcı olacak ipuçlarını bulacaksınız, ekipmanınızı hazırlayacaksınız. macera.

Bulmacaları çözün:

Uayeb'de hiçbir şey büyük bir okla gösterilemez.

Nereye gideceğinizi bilmek ve bulmacaları çözmek için kendiniz düşünmeniz gerekecek ve bulmacaları çözmek için, Joanna'nın dünyaya bir yere koyacağı ipuçlarına yardım edeceğiniz.

hayatta kalır:

İçmek, yemek, uyku, soğuk ve sıcak yerler, dayanıklılık, iyileşmek, piller, silahlar ve mühimmat.

Ölümcül tuzaklardan kaçının, sualtı mağaralarında hayatta kalmak, hareketli maya platformlarına atlamak, yerden ortaya çıkan kılıç tuzaklarına dokunmayın.

Keşfet:

Çöl ve kumul kumu, ormanlar ve su düşüşleri, plajlar ve kayıp bir şehir olan geniş bir dünyayı keşfedin ve sizi Maya eserlerine götürecek ipuçlarını bulun.

Crafting:

Kendi ekipmanınızı oluşturmak için planları bulun ve kaynakları toplayın.

dövüş:

Üç farklı yangın silahı ve yakın dövüş hareketi ile düşman kurtulanlara karşı kendinizi savun.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit, Windows 10 64-bit İşlemci: Quad Core I7 CPU @ 2.80GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 770 veya eşdeğeri. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 15 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit, Windows 10 64-bit İşlemci: Quad Core I7 CPU @ 3.80GHz Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 980 / GTX 1070 veya 8GB RAM ile daha büyük. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 15 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
56
TELİF HAKKI İHLALİ