Ultimate Admiral: Dreadnoughts Full İndir (Alpha 10) Oyun indir

Ultimate Admiral: Dreadnoughts full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ultimate Admiral: Dreadnoughts - Savaş gemilerini istediğiniz gibi tasarlayın, komuta filoları, milletiniz için Naval Arms yarışını kazanın!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: oyun-laboratuvarlar

Publisher: Game-labs

sürüm tarihi: tba 2020

tür: Simülasyon, strateji

Ultimate Admiral: Dreadnoughts

Savaş gemileri tasarlar, komuta filoları, milletiniz için deniz silah yarışını kazanın.

Özet

Ultimate Admiral: Dreadnoughts, türünün ilk oyunu olmayı, gerçek bir deniz savaşı oyunu - son derece derinlemesine gerçekçi savaş modeli ile birleştirilmiş gerçekçi görünümlü savaş gemilerinin sayısız varyasyonunu tasarlamak ve inşa etmek için eşsiz bir fırsat sunmayı amaçlamaktadır. Biz yaptıklarımızla kesinlikle heyecanlıyız ve korkunç dönemi ve deniz savaşı ile ilgilenen herkesin iddialı projemize katılacağını ve bizi destekleyeceğiz.

Ana özellikler

Savaş gemilerini istediğiniz gibi yapın

Küçük torpido teknelerinden güçlü savaş gemilerine kadar güçlü savaş gemilerinin mimarı olun! HMS korkunç ve sayısız spekülatif tasarımlar gibi ünlü gemileri yeniden yaratın. Taret düzenini, zırh şeması, huni yerleştirme, her gemi tasarımını yapma ve benzersiz hissettiren kule varyasyonlarını seçin. Savaş gemilerinizin her tasarım detayı performanslarını doğrudan etkileyecektir. Gövde özellikleri, iç yükseltme seçimi ve ağırlık dağılımı, sadece hızlarını ve manevralarını değil aynı zamanda silah etkinliklerini de değiştirmez.

Güçlü AI

AI, "Bağışıklık Bölgesi" nin prensiplerini kullanarak ve kendi ateş gücünü karşılaştıran optimal bağlantı mesafesini değerlendirir. Bu AI tahminleri, armmisyonu akıllıca, ya da kabuk türlerini hedefin zırhın korunmasına göre değiştirerek akıllıca kullanmasını sağlar.

Özel bir görev yönergesi olmadığı sürece, AI bir intihar uçağı olmayacak ve filosu ağır hasar görürse veya sizinkinden çok daha zayıfsa geri çekilmeye çalışacaktır. İnsan benzeri ve beklenmedik bir davranışa sahip olmak için AI'yi sürekli geliştiriyoruz, ulusa göre özel AI kişilikleri bulunmayı planlıyoruz.

Naval Academy

Akademide gemi tasarımınızı ve taktiksel becerilerinizi test edin. "Deniz Akademisi", belirli bir savaş taktiksel görevini yerine getirmek için bir gemi veya bir filo tasarlamak zorunda kalacağınız 22'den fazla savaş senaryosu içerir. Siparişler, kalıcı gemiyi yok etmekten, kırılmış durumda motorlarla, ezici düşmana karşı çıkan mücadele etmek için değişecektir. Bu sayısız misyon, kampanyayı geliştirirken, oyunun birçok yenilikçi tasarımını ve mücadelelerinin tadını çıkarmanıza ve tadını çıkarmanıza izin verecektir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7 İşlemci: Intel Core I5-2500K 3.3GHz, AMD Phenom II X4 940 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD 7870 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4 GHz, AMD FX-8350 4.0 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1060, AMD RADEON RX 580 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 8 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
101
TELİF HAKKI İHLALİ