Ultimate Fishing Simulator Full İndir (v2.20.8.496 & ALL DLC) Oyun indir

Ultimate Balıkçılık Simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nihai Balıkçılık Simülatörü - Bir ısırık bekliyorum sıkıldı? Bazı balıkları yakalamak ister misiniz? Şanslısın - Ultimate Balıkçılık Simülatörü'nde, Crazy gibi balık ısırıyor! İplik, şamandıra ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bit Golem, Ultimate Games S.A.

Publisher: Ultimate Games S.A., Playway S.A.

sürüm tarihi: 30 Ağu, 2018

tür: simülasyon, gündelik, açık dünya, eylem

*** Lütfen oyunu satın almadan önce sistem gereksinimlerini kontrol edin ***

UYARI! Nihai balıkçılık simülatöründe balıklar deli gibi ısırıyor. Asla uykuya dalmayacağını garanti ediyoruz.

Ultimate Balıkçılık Simülatörü, çeşitli teknikleri kullanmanıza izin veren, dünyanın dört bir yanındaki farklı yerlerde ve en önemlisi, için internetle kalıcı bir bağlantıya ihtiyacınız yoktur.

Balıkların bilgisayarın önünde uykuya dalmasını ve uykuya dalmasını beklerseniz, bu, kötü bir oyun oynadığınız anlamına gelir! Ultimate Balıkçılık Simülatöründe bu asla olmayacak. Uygun ekipmanı ve yem'i seçin, hattınızı yapın ve bir ısırık bekleyin. Başarı garanti edilir.

Geleneksel balıkçılık tekniklerine ek olarak, nihai balıkçılık simülatöründe, buz balıkçılığına gidebileceğiniz bir kış haritası da bulacaksınız! Mağazada bir burgu satın alın, uygun bir yer bulun ve bir hava deliği açın. Ama çok küçük değil, böylece balığı çıkarabilirsin.

Nihai balıkçılık simülatöründe iki zorluk modu var, herkes için bir şey var. Normal mod, oyunun tüm ihtişamıyla tadını çıkarmanızı sağlar. Normal modda, oyunda tüm özellikler dahildir. Gerçekçi mod, oyuncudan daha fazla sabır ve verimlilik gerektirir. Balıklar daha az ısıracak ve daha uzun süre savaşacak. Bu moddaki oyun özelliklerinden bazıları, sualtı kamerası gibi devre dışı bırakılır.

Her balıkçı kupalarına hayran kalmayı sever. Bazıları balıklarını, diğer şeyleri serbest bıraktı ve duvarlarına takın. Nihai balıkçılık simülatöründe tam olarak aynı şeyi yapabilirsiniz! Yakaladığınız balıklarla ne yapmak istediğinizi kendinize karar verin. Satmak? Serbest bırakmak? Şey? Seçim senindir.

Oyunda mevcut olan haritalar sizi sıkarsa, kendinize ait olabilirsiniz. Dahili seviye editörü sayesinde başka oyuncuları paylaşabileceğiniz kendi rüya balıkçılığınızı yaratıcı olun. En sevdiğiniz, aile balıkçılığınızda arkadaşlarınızla balık avlamanın tadını çıkarın. Daha ne isteyebilirsin?

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (x64 x86) İşlemci: Çekirdek i5 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 660 2GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: Oyun gelişimi sırasında sistem gereksinimleri değişebilir

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (x64 x86) İşlemci: Çekirdek i5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 4GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: Oyun gelişimi sırasında sistem gereksinimleri değişebilir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
56
TELİF HAKKI İHLALİ