Ultimate General: Gettysburg Full İndir (v1.8) Oyun indir

Oyun / 16 December 2015

Ultimate Genel: Gettysburg full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ultimate General: Gettysburg - Binlerce askere bir sendika veya konfederasyon genel olarak komutanmanızı sağlayan taktik bir savaş simülatörü. Oyun en çok ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: oyun-laboratuvarlar

Publisher: Game-labs

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2014

tür: strateji, simülasyon, rts

Ultimate General: Gettysburg, Gettysburg'un ünlü Gettysburg Savaşı'nda binlerce askerin ya sendika ya da konfederasyon ordusunun komutanı olarak yönetmenizi sağlayan taktik bir savaş simülatörüdür. Oyun, en doğru oluşturulan harita, karmaşık moral, yenilikçi kontrol mekaniği ve akıllı AI'ye sahiptir. Savaş ilerledikçe farklı stratejiler kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Kararlarınız ve askeri performansınız sonuçta çok önemli bir rol oynamaktadır. Ordunuzu kurun ve Gettysburg Savaşını kazanın!

PCGamesn tarafından 2014 yılının en iyi strateji oyunu olarak oy verildi.

Ana özellikler

Akıllı AI Komutanları

Ultimate Genel: Gettysburg, "AI oyun hileleri" kullanmaz, çünkü onlara ihtiyaç duymaz. Oyunun zorluğu, her biri kendi avantajları ve özel becerileri olan dokuz ayırt edici AI kişilikleri tarafından gerçekleştirilir. AI Komutanları, gerçek zamanlı olarak taktiksel üstünlüğü değerlendirebilir ve kazandırabilir, farklı komuta becerilerine göre, agresif veya savunma, kahramanca veya kurnazca ya da farklı, yetkin insan oyuncularına benzemektedir.

AI generallerinin her biri, sizi kandırmaya, topçu ile stratejik yerleri güvence altına almayı, rezervleri koruyabilmesi ve saldırdığı veya savunduğu alanları güçlendirmeyi, uzaklaştırmayı, rezervleri koruyabilmesi ve bunları güçlendirebilmesini sağlayan zorlu, komut dosyası olmayan bir rakiptir. AI, kişiliğine uygun taktiklerle savaşı kazanmaya çalışacak. Örneğin, savunmacı bir rakip, ilk katılımda vahşice saldıramaz ve güçlerini bir sonraki savaşlarda ilerletebilir.

Oyuncular ne diyorlar ki: "Fantastik AI - Bu oyuna ne tür bir beyin koyduğunu bilmiyorum ama işe yarıyor"

Çok günlük dinamik savaş

1 Temmuz 1863 sabahı, iki ordu Gettysburg yakınlarındaki buluşuyor. Güçlendirmeler, savaşın ilerledikçe, rastgele olaylar, gecikmeler ve taktiksel farklılıklar her zaman geçmişe kıyasla rastgele olaylar, gecikmeler ve taktiksel farklılıklar her zaman bir olasılıktır.

Minimum: OS: Windows 7 32-bit İşlemci: Çift Çekirdekli CPU 1.6GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 512MB VRAM, minimum 1024 × 768 çözünürlük, Intel HD 3000 ve daha yüksek, GeForce 8800 ve daha yüksek, AMD Radeon X1600 ve daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu Ek notlar: 32-bit işletim sistemi için 2GB belleğe ihtiyaç var, 64 bit Windows için 4GB bellek
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ