ULTIMATE HARDBASS DEFENCE Full İndir Oyun indir

Ultimate Hardbass Savunma Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Ultimate Hardbass Savunma - Çekim. Hayatta kalmak. Dans Hardbass ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Manolya Art

Publisher: Magnolia Art

sürüm tarihi: 2 Nov, 2018

tür: çıplaklık, eylem, atıcı, olgun

Dört seksi kızın il kulübünü yaklaşmakta olan canavarların kalabalığından korumasına yardımcı olun. Yaratıkların partiyi bozmasını önlemek için tüm Arsenal'i tabancadan el bombası fırlatıcısına kullanın. Canavarları öldür, yeni ekipman satın al ve savaş! Büyüyen düşman dalgalarını durdurun. Patronlarla savaşın. Ağdaki arkadaşlarınız veya yabancılarınızla birlikte oynayın.

Anahtar fetürleri: Rus il grubunun unutulmaz atmosferine dalın. Arkadaşları dört oyuncuya kadar bir ekiple yardım etmeye ve savaşmaya davet et. XS Proje Ekibi'ndeki Karşıtı Hardbass'ı dinleyin. Çeşitli düşmanların dalgalarını yok et. Canavarları öldürmek ve yeni silah ve ekipman satın almak için para kazanın.

Minimum: OS: Windows 7 x64 İşlemci: Intel Core I3-530 veya Intel Xeon E5430 veya AMD Phenom II X4 3.0 GHz + Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 750TI veya AMD RADEON HD6970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1400 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 11 Destek Ek notlar: Oyun donanımınızda iyi çalışırsa, bu minimum gereksinimden daha zayıf - lütfen bize topluluk hub'ında bize bildirin.

Önerilen: OS: Windows 10 x64 İşlemci: Intel Pentium G4560 veya AMD FX-6000 Series 3.0 GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 1050TI veya AMD RADEON R9 280X DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 11 Destek
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
97
TELİF HAKKI İHLALİ