Uncharted Ocean Full İndir Oyun indir

Uncharted Okyanus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uncharted Ocean - Bu bir okyanus, adalar ve gemilerin bir dünyasıdır. Oyuncular Faro'dan kendi yolculuğuna başlayacaklar, geçirgen bir okyanusa ve garip rakiplere ve yavaş yavaş ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hirabbit

Publisher: locojoy

sürüm tarihi: 8 Aralık, 2019

tür: strateji, rpg, eylem, macera, gündelik, simülasyon

Uncharted Ocean, açık okyanus, adalar ve gemilerin dünyasında tarihi bir yelkenli RPG'dir. Yolculuğunuzu Faro limanından başlatın ve kendi filonuzu kurmak için düşman ve tüccarlarla dolu sürekli kayanan bir okyanusla yüzleşin. Denizler kaotiktir, ancak hazine sizi keşfedilmemiş Okyanustaki sizi bekliyor!

Mobil platformlarda, Uncharted Ocean zaten dünyayı birlikte keşfederek 500 bin'den fazla oyuncuya sahip. Ekibimiz sadece deneyimi PC'ye taşımakla kalmıyor, deneyimi bir sonraki seviyeye çıkarmak için kontrolleri, özellikleri, grafikleri ve yerelleştirmeyi geliştiriyoruz. Uncharted Ocean şimdi Erken Erişim Beta'da mevcuttur, son fırsatına kadar değişebilir.

arka plan

Uncharted Ocean, keşif yaşı (1400 ila 1600 CE arasında) olan tarihi bir simülasyon yelkenli rpgdir. Avrupa emperyalist filoları, dünyayı tehlikeli sulardaki ticaret ve vahşilik yoluyla kolonileştirmeye başladı. Oyuncular, her biri eşsiz beceriler, müttefikler ve düşmanlara sahip 8 milletten seçim yapabilir.

Okyanusta yalnız değilsin, limanlar arasında dünya korsanlarla dolu! Size saldırmaya çalışan korsanlarla savaşabilirsiniz ya da kendinizin kendiniz kanunsuz deniz köpekleri mürettebatı olabilirsiniz. Kendinizi savunmak veya kurbanlarına saldırırken, yetenekli mürettebat kurabilir ve güçlü savaş gemileri kurabilirsin. Bunun nasıl yapılır?

Büyüyen filonuzu finanse etmek, ödemek ve yükseltilmiş silahları finanse etmek için nakit ihtiyacınız olacak. Kasalarınızı doldurmak için limanlar arasında mal ticaret yapabilir veya korsanlığa dönüşebilir ve diğer tüccarlara rotalarında saldırabilirsiniz. Yeterince yatırımla, daha iyi ödüller için limanları güçlendirebilir ve yükseltebilirsiniz.

Özellikler

Ticaret - Oyuncular, gerçek tarihi yerlere dayanarak dünyayı keşfederken neredeyse yüz benzersiz limanı ziyaret edecek. Her birinin ticaret için farklı malları ve keşfedilecek karakterleri vardır. Hatta bütün bir liman şehri belediye başkanı olabilirsiniz!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, Windows 8, Windowns 10 İşlemci: 3 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: GeForce 460 / Radeon HD 5850 / Intel HD 4600 ile en az 1024 MB Video Ram Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: En son sürücüleri kullanarak DirectX uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, Windows 8, Windowns 10 İşlemci: 3.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce 660 / Radeon HD 6970 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: En son sürücüleri kullanarak DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ