Undead Hunter Full İndir Oyun indir

Undead Hunter full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Undead Hunter - Eski okul silahlarınızla tonstan tonları yok edin ve ikizinizi saklayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gameplay Ltd.

Publisher: Gameplay Ltd.

sürüm tarihi: 1 Haz, 2017

tür: eylem, macera

Eski okul piksel canavarlarının sonundan bu yana yaşlandı. Son ölümsüz avcı ikizlerinin hayatı sessiz ve sakindi. Artık dünyadaki herhangi bir canavar olmadığını düşünüyorlardı ve ikizler kalan tek piksel karakterlerdi. Fakat aniden bir tanesi, alçakgönüllü bir canavar tarafından nabbedin. Ve mistik eski Gramps diyor ki - ikizleri kurtarmanın başka yolu yoktur, ancak hareket eden her şeyi öldürmek için!

Bu gizemli hikayedeki dizeleri kimin çekenlerini bulmak için tuhaf yerler ve zamanlar arasında jet!

"Undead Hunter", kahramanınızın, Canavarları avlamak için bilgisayar oyunlarının şafaklarında kullanılan eski zamanların garip silahlarından biriyle donatıldığı eski okul bir ekran arcade oyunudur. Fakat elbette, oyun sırasında, silahlar (Tesla-gun "dahil"), bombalar, dinamit ve hepsi de gibi birçok farklı güçlendirme işlemlerini alabilirsiniz. Ve hatta çıplak ellerinizle (dürüst olmak için çıplak bacaklar) olan canavarları bile yok edin, onları toza sokun.

Anahtar fetürleri: Çok sayıda farklı seviye İntikamda çok çeşitli düşman ve patronlar Alternatif seviyelerde zor mod Farklı dünyalar (bizim harika animasyonlu arka planlarımızı nasıl koyarız!) Seyahat etmek Her görev için tahsil edilen ödüller Çok farklı güçlendirme Bir sürü ölümcül silah Oynanabilir ikizler Görev ve hayatta kalma modları Çevrimiçi puan tablosu Yüksek oylanabilirlik Güçlü ve bereketli anlatı

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 256 MB Video RAM ile uyumlu Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ