Under One Wing Full İndir Oyun indir

Bir kanatsız full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir Kanat Altında - Peri Mücadelesi - Dünyanın şimdiye kadar tanındığı en iyi savaş uçaklarını kullanan geniş çaplı bir dalış. Sasaki Junichi, efsanevi bir FF pilotunun torunudur. O varıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Harforise

Publisher: Sol tuşuna basın

sürüm tarihi: 28 Şub, 2019

tür: macera, görsel romanı, anime, çıplaklık, rpg

Fairy Fight

Dünyanın şimdiye kadar tanındığı en iyi savaş uçaklarını kullanan büyük ölçekli bir dogfight.

Ana karaktük olan Sasaki Junichi, efsanevi FF pilotunun torunudur. Bir zamanlar bir zamanlar bir peri mücadelesi şampiyonları okulu olarak yüce hüküm sürdüğü Shouou Akademisi'ne geliyor.

Exalted Shinden'de seyahat eden, Tsubasa Yurtları olarak bilinen öğrenci yurtlarına gelir, sadece bulmak için ... Her diğer kiracı bir kadındır !!

Hirosawa Hikari düşme ölü muhteşem! Çok kötü, aynı zamanda işe yaramaz uçak bilgisi olan dünyanın en tatlı ansiklopedisi oluyor.

Bizim oğlumuz için büyük sürprizler, Junichi - Sasaki Kazusa, aynı soyadı ve aynı yatak odasını şimdi şimdi paylaşıyor! O biraz kötü uyku alışkanlıkları olan bir hava başlığı.

Jinno Nahoko, okulun etrafında gerçekleşen her şey için bir tutamağa sahip olan sofistike öğrenci konseyi başkanıdır.

Anahtar fetürleri: Battlefield'ına hiç yapmayan otantik WW2 Japon prototip uçakları hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu görsel romanı yaklaşık 20 saatlik içeriğe sahip olarak okuyun! Yunanlıların bir düzlem ve amp hikayesinde alın; romantik! Tam Kadın Sesli Döküm! Romantizm için dört kahraman! CG Gallery özelliğiyle dokunaklı ve komik CG sahneleri yeniden yaşayın. Müzik galerisindeki oyunun en sevdiğiniz melodilerini dinleyin.

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 32bit veya 64bit İşlemci: Intel Core 2 Duo 2GHz veya daha yüksek Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Dahili GPU Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
75
TELİF HAKKI İHLALİ