Unmechanical Extended Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 November 2015

Unchechanical: Genişletilmiş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. UnchanManical: Genişletilmiş - Extended Edition, Mac ve Linux'a destek ekler ve oyunu bir saat kadar genişletir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Talawa Games

Publisher: Teotl Studios

Çıkış tarihi:

tür: eylem, macera, bulmaca

Extended Edition, Mac ve Linux'a destek ekler ve oyunu yeni bir oyundan bir saat kadar genişletir.

Orijinal oyunda olduğu gibi, şehirlerinin altında yaşayan garip yeraltı yapısı tarafından yutulan iki küçük heli robotunun alternatif bir hikaye çizgisinin ardından büyük bir yeni bölüm eklendi. Hiç daha derine çekildi, iki arkadaş ayrılıyor. Arkadaşını kurtarabilir misin? Yoksa seni kurtaracak mı?

Garip bir kader twist, sizi bir Bizarreunderworld'e kadar ruhlu olduğunu bulur. Özgürlük için yolculuğunuza başlarken Bizarremachine ve organik konfigürasyonlarla dolu gizemli bir ortamı keşfedeceksiniz. Garip ve fantastik bir ortamda serbestçe uçarsanız, engellerin üstesinden gelmek ve TheWorld ile etkileşime girecek güçlü traktör ışınını kullanacaksınız.

Unchechanical, zorlu bulmaca çözme, çekici keşif ve ilgi çekici bir atmosferde birleştiren bir bulmaca macerasıdır. Fantasticworld'ün fantasticworld'sinde, özgürlüğe olan yolculuğunuz, çok çeşitli şaşkınlık zorluklarını tosollaştırmanızı gerektirir ve alma ve oynaması kolay iken, daha sonra zorluklar gerçekten zor olabilir.

düzinelerce benzersiz bulmacalar, mantıkınıza, hafızanıza ve fizik bilgisinize meydan okuyan.

Gizli, karanlık, güzel bir dünya sırrını ortaya çıkarmak için.

Mükemmel Unreal ™ motor 3 grafikler ve çekici sanat tarzı.

Minimum: Sistem: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 İşlemci: 2.0+ GHz veya Eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: SM3 uyumlu video kartı DirectX: 9.0 Depolama: 1 GB HD Boşluk Ses: Ses: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ