Vaccine War Full İndir (v1.003) Oyun indir

Oyun / 03 July 2016

Aşı Savaşı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. "Aşçı Savaşı", keşif özelliklerine sahip bir aksiyon macera oyunudur. İspanyol iç savaşı (ve bazı kurgular hikayeleri) otuzlu yaşlardan gelen TENSE Avrupa'da ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tutti için oyunlar

Yayıncı: Oyunlar için Tutti

sürüm tarihi: 21 Mar, 2016

tür: eylem, macera

"Aşı Savaşı", insan, el bombası ve ateşli silah savaşının sabit olduğu bir eylem ve macera video oyunudur. Hikayenin kahramanı olan Daniel, oyunun farklı senaryolarındaki nihai patronlara karşı savaşıyor ve oyunun barınaklarının dikkatli sistemi boyunca her türlü askere karşı savaşacak.

Oyun 1930'ların İspanya'da, kurgusal detaylara sahip bir iç savaşa sahip. İspanya'da büyük çatışmadan sonra bir çiftçi olarak yaşamak için İspanya'da yaşayan bir Prusya Dünya Savaşı olan Daniel'in hikayesini anlatıyor, ancak savaştan kaçmaya teşebbüsün İspanya'da patlak verdiğinde başarısız oldu.

Grafiksel olarak, yalnızca benzersiz bir bakış açısı sunan, aynı zamanda Daniel'in farklı düzlemlerde derinlemesine hareket etmesini sağlayan 3B çevresindeki klasik piksel sanatını grafiksel olarak birleştirir.

Anahtar fetürleri: Dinamik ve kullanımı kolay kapak sistemi PixelArt Stil'i 3B ortamlarla birleştirir Klasik 2D kaydırma stilini kıran, farklı bir eksende hareket etme imkanı. Taktiklerin anahtar olduğu yoğun atışlar. Haritayı kullanarak serbestçe keşfetmek için farklı senaryolar ve ortamlar.

Minimum: OS: Windows Vista veya daha sonra İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 uyumlu ekran kartı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Klavye + fare veya Xbox 360 denetleyicisi veya PS3 denetleyicisi ile oynanabilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ