ValeGuard Full İndir Oyun indir

ValeGuard bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ValeGuard, dönüş tabanlı şehir-binasını gerçek zamanlı savaşa sahip birleştiren bir RTS, şehir yönetimi hibrit oyunudur. Her gün savunmalarınızı, birliklerinizi eğitir ve hazırlayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kayıp tower games

Publisher: kayıp tower games

sürüm tarihi: 23 Ağu, 2018

tür: strateji, rpg, simülasyon, rahat, rts, dönüş tabanlı, kule savunma

ValeGuard, sıra tabanlı şehir binasını gerçek zamanlı savaşa sahip birleştiren bir RTS, şehir yönetimi hibritidir. Her gün savunmalarınızı, birliklerini eğitir ve saldırı için hazırlarsınız. Düşmanlar gece geldiğinde, güçlü yeteneklerle birlikte kuleler, birlikler ve kahramanlar ile savunursunuz! Vale üzerinden seyahat ederken, olabildiğince çok kasaba tasarruf edin. Akıllıca seçin, çünkü her kasaba gelecekteki savaşlara yardım etmek için benzersiz varlıklar ve bir kahraman kilidini açar. Yenilgi, Valegeard'daki son değil. Her oyun daha fazla kahraman kilidini açabilir ve zafer elde etmek için yeni stratejiler keşfedebilirsiniz!

gün içinde inşa edin ve geceleri savun

Vale'nin sessiz hamletleri savunmamaktadır. ValeGuard olarak her köy için belediye başkanı, tüccar ve genel olarak davrandınız. Yiyecek, konut, birlik ve tahkimatlar sağlamak için işgücünüzü dengeleyin. Düşmanlar köylerinizi tehdit ettiğinde, komutanın durdurucu, gerçek zamanlı savaşa sahip rolünü üstlenin.

Kaynakları, zanaat silahlarını ve birliklerini toplayın

Hokkabazlık kaynakları, ValeGuard'da başarının anahtarıdır. Ahşap ve demir silahları zanaat etmek için gereklidir. Bu silahlar daha sonra birlikler veya kuleler oluşturmak için kullanılır.

tüccarlarla ticaret yapın ve siyah pazarda ürün satın alın

Altın, tüm kaynakların en değerlidir ve mayınsız olamaz. Akıllıca ticaret yapın ve ihtiyacınız olan fonlara sahip olduğunuzdan emin olmak için altınınızı dikkatlice geçirin.

rastgele olaylar ve seviyeler her oynamayı benzersiz hale getirir

Kabak yamaları, mezarlıklar, sihirbaz kuleleri ve diğer şehir özellikleri, bir şehrin yönetimi ve savunulması şeklini değiştirebilir. Gezinme gece etkinlikleri, ölümcül bir mücadelenin önlenmesi veya büyülü bir eşya edinmek anlamına gelebilir. Bazen riskler, diğer zamanlar dikkatlidir.

Vale

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 (32 ve 64 bit) İşlemci: Intel, AMD 2 CORES CPU, 2GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD3000, Radeon, Shader Model 3, 1GB Video RAM ile NVIDIA Kart DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 (64 bit) İşlemci: Intel. AMD 4 CORES CPU, 3GHz'de Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Radeon 7950 veya üstü, NVIDIA GTX 670 veya üzeri. 4GB Video Ram DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ