Vampire Legends: The True Story of Kisilova Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 December 2015

vampir efsaneleri: KISILOVA full ücretsiz indir PC oyunu gerçek hikaye direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Vampir efsaneleri: Kisilova'nın gerçek hikayesi - Korkunç kötülük kaynağını keşfedin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Organik 2 Dijital Studio

Yayıncı: ArteFex Mundi

sürüm tarihi: 3 Ara, 2015

tür: macera, gizli nesne, gündelik, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca, korku

Vampir efsaneleri: Kisilova'nın gerçek hikayesi, ilk belgelenmiş vampirizm vakasına dayanan korku unsurları olan bir macera oyunudur!

18. yüzyıl Avrupa: Büyük bir veba'dan sonra elli yıl Habsburg hanedanının topraklarını süpürdü, imparatorun denekleri tekrar tehlikededir. Kisilova'nın uzak Sırp kentinde bir dizi korkunç, açıklanamayan ölümler meydana gelir. Veba'nın tekrar çarpmasından korkmak, sakinler evlerine kaçmaya başlarlar. Württemberg Prensi'nin kendisi tarafından çağrıldığı, imparatorluk yetersizliği, olayları araştırmak ve daha fazla ölümleri önlemek için KISILOVA'ya gelir.

Kahraman ve arkadaşı bir soruşturmaya, tanıkları soruşturmaya, şehirdeki her köşeyi ve cılızları keşfetmek ve birçok bulmacayı çözmek zorunda. Yerel onurların sırlarını ortaya çıkarabilecekler ve planlarını engellemeye çalışan kukuletalı yabancının kimliğini keşfedebilecekler mi?

Anahtar fetürleri: 62 18. yüzyıl Avrupa'nın uzak alanlarını gösteren el boyaması alanları. Diğer araştırmacınız genellikle yardımınıza gelir. 36 zorlu mini oyunlar ve gizli nesnelerle 21 sahne. 14 Soruşturma sırasında buluşmak için ilgi çekici karakterler. Çoklu sonlar ile ek macera!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ