VEGGIE KILLER – REMASTERED Full İndir Oyun indir

VEGGIE KILLER - Remastered full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Veggie Killer - Remastered - Bunu biliyor musun? Size ne yiyeceğinizi ve ne olmadığını söylemeniz için bir vegan hippi? Daha da kötüsü, tüm sebzeleri mutasyona uğradı! Savunma zamanı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sarhoş maymunlar

Publisher: sarhoş maymun

sürüm tarihi: 19 Aralık, 2019

tür: eylem, macera, atıcı

Güneş parlıyor ve yerel parkta yumuşak bir rüzgar esiyor. Barbekü için mükemmel hava!

Ama bekleyin ... Bazı kötü mutasyona uğramış sebzeler, sadece rahatlamak ve pastırma yemek istediğinizi ve parkta bazı sulu sosisleri yemeyi kabul edemedim.

Sizi yem yemeden (?!) Dövülasyonun (?!) Dövülmeniz ve Çimleri Yiyecekleriniz gibi bir inek olacağınız alanlardan yediğinize ikna etmeye çalışıyorlar. Size yaşam tarzınızın yanlış olduğunu ve hayatınızı nasıl yaşamanız gerektiğini bildiklerini söylüyorlar. Şimdi ızgaranızı bu gürültülü, yanan sebzelere karşı savunma ve onlara ne yaptığınızı gösterme zamanı geldi - güçlü, erkeksi et!

VEGGIE KILLER komik ve tamamen sulu birinci şahıs Arena Shooter, parkta birkaç gün hayatta kalır ve mutasyona uğramış sebzelerin ağır dalgalarıyla yolunuzu katlar. Ayrıca, sonsuz modu oynatarak nihai sebzeli katil becerilerinizi gösterebilirsiniz!

? Etli sebzelerin sayısız dalgasına karşı saltanatın ve kampanya modunda bir barbekü olması için daha mükemmel günlerin kilidini açın

? Sebzelerin sonsuz orduları ve sonsuz modda onlar aracılığıyla yolunuzu ekleyin

?Find ve bu kötü veba hayatta kalmak için farklı silahlar kullanın!

Hepsinden daha sağlıklı olanları bile savaşmak için çok sayıda yumrukla yeni ve elden geçirilmiş silahlar (evet, brokoli iğrenç, sana bakıyorum!)

? Park ve bu yollar ve köşeleri avantajınıza

Peki ne bekliyorsun? Oyunlarımızı oyunlarımızı oynarken eğlenin!

sarhoş maymunlar

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Bir grafik kartı, kötü sebzeleri ekranınızda görülebilir hale getirir. Her şey yolunda. Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Soğuk arka plan müziği ses kartı gerektirir ?

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: i7 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: İyi bir grafik kartı sebzeleri daha güzel hale getirir. Her şey işe yarayacak. Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Komik Sebzeler Ölüm sesleri de ses kartı gerektirir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ