Verde Station Full İndir Oyun indir

Verde istasyonu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Verde istasyonu - En çok neye güveniyorsunuz - ne görüyorsanız, söyledikleriniz veya içgüdüleriniz? Verde istasyonunda Yıllar Solo Misyonu'nda, Wits ve sorunuzu test edeceksiniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: duelboot

Publisher: duelboot

sürüm tarihi: 26 Eyl, 2014

Tür: macera, gündelik, Sci-Fi

Verde İstasyonu, bir uzay istasyonunda yer alan birinci şahıs hikaye / deneyim oyunudur. Yıl boyunca yalnız misyonunuz boyunca dünyayı çevrenizde sorgulamaya başlarsınız. Oyun, nasıl oynadığınızı ince yollarla tepki verir. Verde istasyonunda, witlerinizi test edecek, her şeyi sorgulayacaksınız ve akıl sağlığınızı koruyacaksınız. Yalnızlığa hoş geldiniz.

Sizi şaşırtan ve sizi sorgulamayı amaçlayan oyunları seviyorsanız, oyun hakkında fazla okumayın. Ne kadar az olursanız, sahip olacağınız daha iyi bir deneyim. Sadece bir kez ilk kez oynayabilirsiniz.

Gameplay:

Verde istasyonu, çoğu kolayca kaçırılabilecek küçük bir detay oyunudur. Gizemli bir kutu oyunu, yürüyüş simülatörü, keşif oyunu veya hikaye oyunu olarak kabul edilebilir. Çekirdeğinde Verde İstasyonu, nasıl oynadığınızı hafifçe tepki veren etkileşimli bir keşif oyunudur. İstasyonun her detayını inceleyin, öğeleri toplayın ve görüntüleyin ve bilgisayar terminallerine kazın. İstasyonla ilgili ipuçlarını ortaya çıkaracaksınız ve gördüğünüzü ve duyduğunuza güvenip duyacağınıza karar vermeniz gerekir. Cevaplar gelince, daha fazla soru daha yapın.

Temel özellikler:

Reaktif hikaye anlatımı: Verde istasyonunun temel hikayesi sabittir, ancak oyununla nasıl etkileşime girdiğine bağlı olarak biraz farklı bir deneyime sahip olacaksınız. Çevrenizdeki dünya, olduğunuz oyuncunun türüne tepki verir. Bunlar, kişiliğinize uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış ince değişikliklerdir. Ayrıca, özellikle ikinci veya üçüncü bir oyuna kadar çoğunu fark etmeyeceklerdir.

Etkileşimli keşif: İstasyondaki her maddeyi veya sadece birkaçını inceleyin. Bazı eşyalar hatta onlarla nasıl etkileşimde bulunduğunuza tepki verir. Ne kadar çok keşfederseniz, o kadar fazla hikaye ortaya çıkarırsanız ve gerçekten olanları ne kadar çok keşfederseniz. Ya da böylece düşünebilirsiniz.

Hiçbir savaş ve gerçek bulmacalar yok: Düşünmeniz gerekebilecek birkaç unsur var ama gerçek bulmaca yok. Ancak her şeyi keşfedenler için ödüller var. İstasyon boyunca istediğiniz kadar hızlı ya da yavaş gidin. Yalnızca en nişanlı oyuncular ilk oyunlarını her şeyi bulacak. İkinci bir oyunda dünyayla etkileşime girerseniz, farklı şeyler görürsünüz.

Minimum: OS: WindowsXP SP2 veya daha yüksek İşlemci: 1.80ghz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM ile video kartı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Oyun sürekli olarak optimize ediliyor. Sistem gereksinimleri değişebilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ