Versus Game Full İndir Oyun indir

Oyun / 06 November 2016

Versus oyun full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Savaş yapmadan önce kendi Diorama Arena Sandbox'ınızı oluşturabileceğiniz oyuna karşı.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, atıcı, strateji, hayatta kalma

Diezelpower tarafından oyun geliştirildi ve yayınlandı. 26 Ekim, 2016'da piyasaya sürüldü.

Hızlı tempolu yukarıdan aşağıya savaşta binlerce düşmanla savaş yapmadan önce kendi Diorama Arena Sandbox'ınızı oluşturabileceğiniz oyuna hoş geldiniz. Bir düzine patronu yüz yüze. Eşzamanlı. Tek oyuncunun, çevrimiçi olarak veya yerel kümesde 4 oyuncuya kadar oynayın.

Oyuncu sınıfınızı, özniteliklerinizi ve silahınızı ayarlayın, ardından harita ayarınızı seçin ve barikatlarınızı, taktiksel olarak patlayıcılar, nöbetçi silahları, cephane ve tıbbi kiti stokları, silah istasyonlarını ve daha fazlasını oluşturun.

Bütün bir üs oluşturun veya haritayı yalnızca Silah İstasyonları ve Nöbetçi Silahlarıyla ücretsiz olarak saklayın.

Daha sonra ücretsiz oyun ya da taktik modda, yalnız ya da arkadaşlarınızla birlikte savaşmak için Oynat düğmesine basın ve 360 ​​derecelik düşman saldırısına karşı hayatta kalın veya bir veya daha fazla ihlal puanı savun.

Daha sonra oynatmak için Diorama haritanızı diske veya buhar bulutuna kaydedin veya farklı bir taktik yaklaşımı denemek için bir yenilgiye çıktıktan sonra savunmalarınızı yeniden düzenleyin.

Oynamanız sırasında, artan silah doğruluğundan drone grevleri ayarlamak için düzinelerce perks kazanın.

Game'ye karşı liderlik tablolarını, oyun başına ve ömür boyu oyuncu ve silah istatistiklerini, başarılarını, özel harita yapımını ve daha fazlasını destekler.

Deneyin, bir Diorama oluşturun ve kendi haritanızda ne kadar süre hayatta kaldığınızı görün!

Minimum:

  OS: Windows® XP, Vista ™, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel / AMD 2.0 GHz veya daha yüksek CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Shader Model 2.0 destekli NVIDIA veya ATI tabanlı grafik kartı. NVIDIA GEFORCE 6100 veya daha yeni (6100-6800, 7100-7950, 8300-8800, GTS / GTX serisi), ATI Radeon 9600 veya daha yeni (9600-9800, X300-X1950, HD 2400 veya daha yeni) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek notlar: Xbox 360, Xbox One denetleyicisi veya diğer Xinput uyumlu denetleyici Önerilen:
   OS: Windows® XP SP2, Vista ™ SP1, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core2 Duo / Core2 Quad, I7 veya AMD Phenom CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 8800GT / ATI 3850 512 MB veya en son üretici sürücüleriyle daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Ek notlar: Xbox 360, Xbox One denetleyicisi veya diğer Xinput uyumlu denetleyici
   İndirme Linkleri

   meganz

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   alternatif

   i̇ndirme Linki

   uptobox

   i̇ndirme Linki

   google

   i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ