Vessel PC Full İndir Oyun indir

Gemi PC oyunu Ücretsiz İndir Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Cracked. Gemi PC, özellikle puzzle platformlarını seviyorsanız, fantastik bir bulmaca platformdur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, bulmaca, bilim-Fi, strateji

Vessel PC, Garip Loop Games tarafından geliştirilmiştir ve Indiepub tarafından yayınlanmıştır. 1 Mar, 2012'de piyasaya sürüldü.

LIVATE SIVI MAKİNALARI Bu durdurulamaz ilerlemenin bu dünyasını aştı ve mucitlerinin rolüdür, arkwright, neden oldukları kaosları durdurmak için. Gemi, sıradan bir konu ömrüne getirme gücü olan bir adam ve sonuna kadar olan tüm sonuçlardır.

Özellikler:

    Sıvı oyun - damar, akan su, haşlanma lav ve buhar, reaktif kimyasallar, parlayan goo, gizemli 'protoplazm' içeren optimize edilmiş bir sıvı simülasyon üzerine inşa edilmiştir. Her sıvı, benzersiz özelliklere sahiptir ve dramatik etkiler için diğer sıvılarla karıştırılır. Sıvı ömrüne getirin - tamamen simüle sıvılardan oluşan 'Fluro' yaratıklarıyla etkileşime girin. Her biri, yapıldıkları sıvının özelliklerini korur, onlara erimek, reform, absorbe etme, patlama ve daha fazlasını verir. Eşsiz Bulmacalar - Her yaratığın benzersiz davranışlarını oluşturuldukları sıvıyla birleştirerek bulmacaları çözün. Dünyanın her yönü fiziksel olarak simüle edilir ve tüm bulmacalar sıvı simülasyonuna dayanmaktadır. Bir 'içen' fluro'yu bırakın ve goo püskürtün. Bir 'Karanlık Fluro' oluşturun ve onu ışıkla kovalayın. Sıvı ve fizik gemide estetik değildir, ancak oyunun temelidir. 2D / 3DHYBRID sanat tarzı - Fantastik, detaylı makineler ve garip, harikalı ortamların bir dünyasını keşfedin. 2D elle çizilmiş dokular 3D normal haritalarla, aydınlatma ve derinlik ile birlikte, görsellere benzersiz, başka dünyasal bir görünüm yaratır. Ekipmanınızı yükseltin - ekipmanınızı yükseltmek, sıvıyı manipüle etmek için güçlü yeni yollar elde etmek için dünyada bulunan gizemli protoplazm sıvısını kullanın. Jon Hopkins Soundtrack - Brian Eno, Imogen Heap ve Coldplay ile olan çalışmaları için uluslararası olarak ünlü elektronik müzik prodigy Jon Hopkins tarafından tam uzunlukta bir film müziğine sahiptir. Tam Oyun Deneyimi - Gemel, çeşitli benzersiz sıvı ve fluros türlerine sahip, birden fazla dünyada 10 saatten fazla içeriğin üzerindedir.

    Minimum:

106
TELİF HAKKI İHLALİ