Vilmonic Full İndir Oyun indir

vilmonic full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. VILMONIC, yapay bir yaşam simülatörü ve genetik ve evrim sandbox oyunudur. Piksellerin ve rengin anlamı olduğu benzersiz piksel sanat ömrü formlarını koruyun ve cins. Zanaat araçları ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bludgeonsoft

Publisher: bludgeonsoft

sürüm tarihi: 5 Kas, 2018

tür: simülasyon, strateji, macera, rahat, rpg, açık dünya

Vilmonic, canlı bir sanal dünya. Amacınız, hayatı söndürme eşiğinden geri getirmektir.

piksel ve rengin anlamı olan benzersiz piksel sanat ömrü formlarını koruyun ve cins. Doğal ve yapay seçim ile deneyin. El sanatları araçları, binaları oluşturur ve çevreyi değiştirin. Eski teknolojiyi kazarken geçmişin sırlarını ortaya çıkarırken zahmetsiz haywire zombitonlarından kurtulun.

süper sevimli görünümle kanmayın, Vilmonic derin ve karmaşık bir yapay yaşam simülatörüdür!

Gelişen genetik kod her yaratığın piksel-sanat gövdesini oluşturur.

Her animatroid veya fungolün şekli veya morfolojisi, genleri tarafından belirlenir. Genler iç kemiklerin veya dalların bükülmesini kontrol eder. Pikseller vücudun şeklini oluşturmak için kemikleri kaplar. Vücudun şekli ve farklı piksellerin sayısı, yaşam formunun fizyolojisini belirler.

piksel ve vücut şekli biyolojik fonksiyonu belirler: Hidrasyon, Besin Kullanımı, Hareket, Algı ...

Her yaşam formu, nemlendirmeyi ve besin maddelerini, metabo geni tarafından belirlenen bir oranda işleyen bir metabolizmaya sahiptir. Yaşam formu ne kadar büyükse (vücudunda daha fazla piksel), daha nemlendirici ve besin maddeleri her metabolik döngüye ihtiyaç duyacaktır. Yüzey alanı, her bir yaşam formunun ne kadar hidrasyonun buharlaştığını belirler. Vücut ne kadar kırışıksa, orada daha fazla yüzey alanı var.

Basit grafik şeklindeki beyinler ortaya çıkan davranış yaratır: Korku, saldırganlık, cazibe ...

Genlerden türetilen, her animatroidin davranışını kontrol eder. Animatroidler dış sensörlere (hareket / koku / su) ve dahili sensörlere sahiptir (açlık / stres / susuzluk). Animatroidlerin beyni, bu sensörler arasında çekim / itme ilişkileri var. Her animatroid'in davranışını belirleyen bu ilişkilerdir.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
83
TELİF HAKKI İHLALİ