VIOLET: Space Mission Full İndir Oyun indir

Menekşe: Uzay Misyonu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Menekşe: Uzay Misyonu, asteroitler, veri toplama ve uzay araştırmalarından kaçmak, uzayda 2B hassas bir aksiyon oyunudur. Menekşe programına gönderilen aday alfa ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: katil lobster

Yayıncı: katil lobster

sürüm tarihi: 20 Oca 2016

tür: eylem, simülasyon

Uzay istasyonları gizemli bir şekilde çevrimdışı oldu. Onlarca yıllık veriler hala yapılmaz. Nerede geldiğin yer, aday alfa. Uzayda adrişin önbelleklerini toplamanıza ihtiyacımız var. Bir dizi toplama alanı bulundu, ancak çok fazla bilinmeyen astrofizik faktör var. Güvenliğinizi garanti edemeyiz.

Menekşe: Uzay Misyonu, asteroitler, veri toplama ve uzay araştırmalarından kaçmakla ilgili, uzayda 2B hassas bir aksiyon oyunudur. Bu görev için Menekşe programına gönderilen aday alfa'sınız. İyi şanslar ve Godspeed.

Katil ıstakoz, menekşe serisinin genişletilmiş evrenine dayanan bir hikaye odaklı, bilim kurgu bulmaca macera oyununun geliştirilmesine başladı, Menekşe'nin oyun unsurlarını iade ediyor: Uzay Misyonu.

Lütfen bir sonraki sürümümüzü bekliyoruz!

Faydalı bağlantılar:

Resmi web sitesi

Anahtar fetürleri: Asteroids Dodge. 2D'de sıfır yerçekimi. Elle çizilmiş sanat ve animasyonlar. Hassas oyun. Her hareket önemlidir. Almak kolay, ustalaşması zor. 12 benzersiz seviyede yoğun bir oyun.

Minimum: OS: Win XP, 7 İşlemci: 1.2 GHz + Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 256 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 384 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Win XP, 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafik: 1 GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 384 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ