Virtual Escape: The Play Room Full İndir Oyun indir

Sanal Escape: Oyun Odası Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sanal Escape: Oyun Odası - Odadan kaçmanın bir yolunu bulun ve garip bir hikaye çözün.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Varsayılan etkileşimli, bozuk rüyalar, Webb 3D

Yayıncı: varsayılan etkileşimli

sürüm tarihi: 31 Ekim, 2016

tür: macera, bulmaca, vr

Sanal Escape: Oyun odası, Oculus Rift'e destek olan HTC Vive için tasarlanmış bir 3D Sanal Gerçeklik oyunudur. Burada nesnelerle etkileşime giriyorsunuz ve nihai hedefinize ulaşmak için katmanlı ipuçlarını bulun.

Gameplay sizi bir ailenin duygusal travması aracılığıyla, twists ve yol boyunca sürprizlerle bir ilgi çekici bir yolculuğa çıkarır.

Atmosferik his ve etkileşim, daha derinden araştırılmaya başlayan karakterlerle derin bir bağlantı geliştirir. Tek bir oda içinde yer alıyorsanız, ipuçlarını bulmanız ve başarının ödüllerinizi yerine getirme yolunda zorlu bulmacaları tamamlamanız gerekir.

Gerçekçi grafikler ve sezgisel etkileşim, sanal kaçış: Oyun odası, kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyimdir.

Gereksinimler:

* Lütfen dikkat edin, bu oyun herhangi bir grafik şiddet içermez. Bazı oyuncuların rahatsız edici bulabileceği bazı ses klipleri içerir. Oyuncuların takdirine bağlı olarak *

Anahtar fetürleri: HTC Vive ve Oculus Rift'i destekler. Orta ila küçük boy oda, denetleyicileri kullanarak ışınlayabildiğiniz gibi iyi çalışır. Yüksekliğe en az 1.8 metreye ulaşın.

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel Core I5 ​​3570K, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970 / AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ