Virtual Pool 4 Full İndir Oyun indir

sanal havuz 4 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sanal Havuz 4 - 8 top oyna, 9 top, Snooker, Bilardo, Pub Havuzu, Toplam 27 Oyun! "Çok gerçekçi gerçek hayatınızı daha iyi hale getirecek!" İki kariyer oyun modları, hile atışları, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Celeris

Publisher: Celeris

sürüm tarihi: 11 May, 2015

Tür: Simülasyon

8 top oynayın, 9 top, Snooker, Bilardo, Pub havuzu, 27 oyun Toplam!

"Çok gerçekçi gerçek hayatınızı daha iyi hale getirecek!"

İki kariyer oyun modu, hileci çekimleri, video öğreticileri, çok oyunculu çevrimiçi. Sanal havuz 4 şimdiye kadarki en kapsamlı işaret sporu oyunudur!

Pro tur kariyerinde bir sezon için yarışın. Gerçek artılara ve üst amatörlere karşı sanal rakipler olarak oynayın. Yerel tura başlayın ve bölgesel, ulusal ve nihayet dünya turu boyunca çalışın. Tur sıralaması ve oyuncu istatistiklerini görün. Her tur oyunu için tüm tur başarılarını kazanmaya çalışın. Her mevsim, tek eliminasyon, çift eliminasyon ve özel davet dahil olmak üzere farklı formatlara sahip birkaç turnuva içerir. Tur oyunları arasında 9 top, 8 top, snooker, siyah top, 10 top, 8 top pub dünya kuralları ve düz havuz bulunur. Kolay, normal, zor, ekstra sert ve iyi şanslar oyun seviyeleri.

Garajda başlayın ve sanal banknotunuzu altı konumun ve hustler kariyer oyununda yüzlerce rakipten kumar oynayın. Oda patronunu bir sonraki yere ilerlemek için yendi. Rakipler daha sonraki yerlerde daha zorlaşıyor ve bahis kazıkları yükseliyor! Bazı yerler zaman zaman bu basınçlı kumarda O Odyssey'de bir hız değişikliği için turnuvalara sahiptir. Mola ipuçları, atlama ipuçları ve düşük defllemti cue milleri satın almak için bazı sert kazanılmış sanal nakit kullanın. Kariyer kurulumu, on yedi farklı oyun seçeneği ve beş beceri seviyesini içerir.

Daha iyi havuz oynamayı öğrenin! Steve Tuting Cover ile video dersleri Gerçek hayatınızı ve sanal havuzunuzu geliştirmek için bilmeniz gerekir. Her öğretici segmentten sonra, her dersi sanal havuzda 4! atışını oynayabilir ve uygulayabilirsiniz!

Trick Shots kurulum ya da sadece onları havuzdan ve sanatsal bilardo hile vuruşu kütüphanelerinden oynayın. Ayrıca aynı bilgisayarda arkadaşlar oynayabilir, kendiniz pratik yapın veya herhangi bir bilgisayar rakibini oynatabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Pentium 1.6 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel veya AMD HD Grafikler veya Daha İyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2500 MB Mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3 veya AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz veya daha yüksek Bellek: 3 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTS 250 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ