ViSP – Virtual Space Port Full İndir Oyun indir

VISP - sanal uzay limanı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. VISP - Virtual Space Limanı, VR için yaratıcı bir bina oyunudur. Kendi uzay limanınızı bloklardan çıkarın ve uzay koloninizi güçlendirmek için amansız düşmanlara karşı savun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Visper Games

Publisher: Visper Games

sürüm tarihi: 28 Şub, 2019

tür: strateji, eylem, gündelik, VR, SCI-Fi

VISP'nin temel özelliği sınırsız yapı tamircisidir. Blokları birbirinden sürükleyerek, tüm odayı dolduran karmaşık, iç içe geçmiş yapılar yaratabilirsiniz!

Amacınız, uzay limanınızı uzayda yüzen tüm anıtlara bağlamak, enerjilerini toplamak ve galaksiye dağılmış diğer çekirdekler bulmaktır.

Bunu yapmak için, özel modüller oluşturmak ve istasyonunuzu düşmanlara karşı korumak için savunma yapıları oluşturmak için kaynaklarınızı yönetmeniz, engellerin dışında kalıpları oluşturmanız gerekir.

VISP, benzersiz bir odacale VR deneyimine yönelik tüm oyun mekaniği ile bir VR bina oyunu için yeni bir yaklaşımdır. Oyun, çekirdeğinde basit ve sezgiseldir, ancak daha fazla oyuncunun ilerlemesini arttırır ve büyük bir yaratıcı özgürlük sunar.

Sakin ve büyüleyici bir atmosferde kendinizi kaybetin ve tüm odayı kapsayan estetik ve karmaşık bir spaseport inşa ederken yaratıcılık akışınıza izin verin!

Öte yandan, hızlı bir şekilde tepki vermeniz ve istasyonunuzu, gelen tehditlere karşı savunmak için stratejik olarak birleştirmeniz gerekir, her zaman kaynak sayacınıza bir göz tutun!

VISP, Berlin'den iki oyun tasarım öğrencisinin bir ekibi olan Visker Games tarafından geliştirilmiştir. Üniversitedeki küçük bir oyun reçel projesi olarak yaklaşık iki yıl önce başladı. Gelişme çünkü bizim için heyecan verici bir yolculuktu ve şimdi nihayet ilk ticari oyunumuzu yayınladığımız için mutluyuz!

Herhangi bir geri bildirim almak için mutluyuz, bu yüzden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Mesajlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermek ve oluşabilecek herhangi bir sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. ?

Minimum: OS: Windows ™ 7 SP1, Windows ™ 8.1, Windows ™ 10 İşlemci: Intel ™ Core ™ I5-4590 / AMD FX ™ 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE ™ GTX 1060 / AMD RADEON ™ RX 480 eşdeğeri veya daha iyi Depolama: 600 MB Mevcut Alan Ek notlar: karşılık gelen VR donanım
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ