Visual Novel Maker Full İndir Oyun indir

Visual Romel Maker full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Görsel Novel Maker - Görselleştirin, Oluştur, Paylaş. Görsel roman yaratma için devrim niteliğinde yeni bir araç, sanatçılara ve yazarların hikayelerini hayata geçirmelerini hedeflemiştir ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: degica

Publisher: degica

sürüm tarihi: 16 Kas, 2017

Tür: Anime, Visual Romel

görselleştirin, oluşturun, paylaşın.

degica, en son taksitlerini 'Maker' Serisi Oyun Geliştirme Araçlarına, Visual Rover Maker'a duyurmaktan mutluluk duyuyor. Görsel roman yaratma için devrim niteliğinde yeni bir araç, sanatçıların ve yazarların hikayelerini hayata geçirmelerini hedeflemiştir. Görsel Novel Maker André Radomski tarafından geliştirilmiştir.

Özellikler

Güzel varlıkları kullanmak için ücretsiz: Visual Romel Maker, oyununuzla başlamanıza yardımcı olacak standart varlık kaynakları (yıldız) adlı güzel hazırlanmış kaynaklar içeriyor. Bu, programı satın aldığınızda kullanımı ücretsiz olan karakterler, arka planlar, müzik ve ses efektleri içerir!

Sanatçılar ve yazarları amaçlayan dinamik oluşturma araçları: Visual Romel Maker, hala kullanıcı dostu olsa da mümkün olduğunca esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Neredeyse motordaki her şey basit bir nokta ve tıklama veya sürükle ve bırak ve bırak arabirimiyle yönetilir. Yaratıcı zihinleri kullanarak grafik ve videoyu değiştirmek için güçlü özelliklere sahiptir.

Anahtar fetürleri: Ve çok daha fazlası.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ