Volleyball Unbound – Pro Beach Volleyball Full İndir Oyun indir

Voleybol Bağlantı - PRO Plaj Voleybolu Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Voleybol Bağlantı - Pro Plaj Voleybolu - Voleybol Başbakanı, kapsamlı bir kariyer modu ve 16 ... için ortak ekran çok oyunculu olan gerçekçi bir plaj voleybol video oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Great Boolean

Publisher: great boolean

sürüm tarihi: 16 Aralık, 2016

Tür: Simülasyon

Voleybol underfund, sıcak koltuk modunda 16 kişiye kadar ve bir seferde 4 kişiye kadar kapsamlı bir kariyer modu ve yerel çok oyunculu olan gerçekçi bir plaj voleybol video oyunudur.

Özellikler

Gameplay

Rakiplerinizi yenmek için, tam bir çekim dizisine sahipsiniz ve gerçek bir voleybol oyuncusu aynı durumda olurdu. Genel bakıştan herhangi bir durumda tutmak için hızlı reflekslerin yanı sıra serin bir kafaya ihtiyacınız olacak.

Top fiziği çok doğrudur - uçan yörüngeleri hesaplamak için topun dönüşü bile dikkate alınır. Topa tam olarak vurmak için, sadece gerçek dünyada olduğu gibi mükemmel zamanlamaya ihtiyacınız var - bu yüzden oyunu oynamak da gerçeklikte oynamak gibi bir şey hissediyor.

İki kontrol modu vardır: her iki oyuncuyu her zaman kontrol edin ya da - daha zor ama aynı zamanda daha yoğun - her iki oyuncuyu da topu oynadıklarında dönüşümlü olarak kontrol edin.

Anahtar fetürleri: Erkekler ve kadınlar için kapsamlı kariyer modu Parti modu (paylaşılan ekran) 16 kişiye kadar (bir seferde oynayan 4 kişi) Çok gerçekçi top fizik ve oyuncu yetenekleri Çok geniş yerler ve turnuvalar Karakter Editör - Herhangi bir gerçek dünya oyuncunun görünüşlerini ve yeteneklerini yeniden oluşturun! Kontroller öğrenmek basittir, ancak ustalaşması zordur. Duygu sistemi: Seyirci ve oyuncu reaksiyonları oyunun tamamını yansıtıyor İnsani Davranışlı Akıllı AI Plug & amp; Çoğu kontrolör için destek oynatın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 5000 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
86
TELİF HAKKI İHLALİ