VR Ping Pong Full İndir Oyun indir

vr ping pong full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. VR Ping Pong, VR teknolojisi sayesinde ve SteamVR kontrolörlerinin yardımıyla, salonunuza ping pong tablosu getirdiği ilk simülatördür. Sanal ile 1: 1 ölçek kullanarak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Reddoll SRL

Publisher: IV yapımları, birleştirme oyunları

sürüm tarihi: 13 Eylül 2016

tür: Simülasyon, gündelik, VR

VR Ping Pong, VR teknolojisi sayesinde ve SteamVR kontrolörlerinin yardımıyla, salonunuza bir ping pong tablosu getiren bir simülatördür.

1: 1 ölçeğini sanal gerçekliğe sahip kullanarak, gerçeklikte oyun ping pong hissine sahip olacaksınız: Sanal gerçeklik sizi, bugüne kadar yalnızca ziyaret etmeyi hayal edebileceğinizi, voksel tarzı ortamların içinde sizi haberdar eder.

Her ortam, daha sürükleyici ve bağımlılık yapıcı bir oyun için tam animasyonlu izleyici üyelerine sahip bir stadyum olarak tasarlanmıştır. Seyircilerdeki ve stadyumdaki değişiklikler, oyun alanından hiç dağıtıcı olmadan, oyuncunun daldırma derecesini artırmak için uçundadır; Molalar sırasında, çevredeki ortamdaki gizli Paskalya yumurtaları keşfetmeyi eğlenebilirsiniz.

Farklı oyun modlarıyla, yeni deneyimler seçebilirsiniz (en kısa ve en kolay ve en çok):

Her bir mod için zorluk seviyesini seçebilirsiniz: AI, seçilen seviyeye dayanarak becerileri (çekimlerin çeşitliliği, çekimlerin çeşitliliği, vb.) ve özellikleri (hız, hassasiyet, güç vb.) Değerlendirebilirsiniz.

Anahtar fetürleri: Uygulama Modu: AI Point ile Noktayla Eğitmek İsteyen Oyuncular için. Tek Eşit Modu: AI'ye karşı tek bir temel eşleşme oynamak isteyen oyuncu için. Turnuva Modu: Şampiyon olma zorluğunu almak isteyen oyuncu için. Arcade Modları: Becerilerini geliştiren oyuncular için ve kayıtlarını arkadaşlarınızla karşılaştırır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 970 (VR) veya AMD eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8.1 İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 980 (VR) veya AMD eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ