VROOM: Galleon Full İndir Oyun indir

Vroom: Galleon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Vroom: Galleon - Bir korsan gemisinde denizde sanal hayatı yaşayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vroom

Publisher: vroom

sürüm tarihi: 5 Eylül 2016

tür: Casual, Adventure, VR

Kendi Korsan Geminizde Denizde Sanal Yaşamı Deneyin!

Hangi harikalar sizi bekliyor:

Sadece sanal gerçeklik kulaklıkları için geliştirilen bu, geleneksel bir PC oyunu veya yelken simülatörü değildir. Yaşamınızdaki duyularınızı, eski bir yelkenli gemide, iyi bir önlem almak için atılan birkaç eğlenceli aktivite ile tanıtmak için tasarlanan sürükleyici bir deneyimdir. Ağır VR performans kısıtlamaları nedeniyle, gemi şu anda yelken açmaz, ancak daha ziyade iki farklı yer alanında yer alıyor.

Bu başlığın tadını çıkarırsanız, Vroom: Aerie: bölümünden emin olun.

http://store.steampowered.com/app/375190

Anahtar fetürleri: Tarihsel olarak doğru 16. yüzyıl İngiliz yarış yapımı Galleon'un güvertelerini ve kabinlerini keşfedin! Karayip dalgalarının yatıştırıcı seslerine ve nazik sallanan hareketlerine rahatlayın! Yemyeşil bir tropik ada keşfetmek için insan yiyen köpekbalıklarını geçerken yüzün! Bir martı olarak bir kuş gözü gör; Arma ve ağaçların üzerinden yüksel! Onun on iki güçlü Minion topunun her birini ateşle! Karga yuvasına örtülere tırman! Korsan hazinenizin sıcak parıltısında Baskın! Güvenilir teleskopunuzla deniz kızları için dikkatli bir göz tutun! Kaptan'ın masasında doldurun ve doldurun! Kafanızı vurmadan önce maymunlar tarafından atılan nesneleri vurun! Sadece VR'nin mümkün kıldığı ek "büyülü gerçekçilik" olaylarını deneyimleyin!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 (64-bit) veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eşdeğeri veya daha büyük, ayrıca en son sürücüler DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir Windows uyumlu Ek Notlar: VR Headset: HTC VIVE W / Steam VR

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Ek Notlar: VR Kulaklık: HTC VIVE veya Oculus Rift W / Steam VR
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ