Vulture for NetHack Oyun indir

nethack full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nethack için akbaba, Roguelie motoru için izometrik bir grafiksel arayüzdür: Nethack ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: DarkArts Studios

Publisher: DarkArts Studios

sürüm tarihi: 1 Şub, 2005

tür: rpg, strateji, dönüş tabanlı

nethack

Nethack, Rogue'den gelen antik ve onurlu oyun ailesinin en ünlü üyesidir ve bu nedenle "Roguelie" olarak bilinir: Çıplak kemikler ASCII-grafik maceraları, oyuncunun canavarlarla savaştığı rastgele oluşturulmuş zindanlarda belirlenen ve eşyaları toplar Ölüne kadar.

akbaba

Nethack için akbaba RoguueMik motoru için izometrik bir grafik arayüzünde: NETHACK. Nethack'in orijinal ASCII metni zindanlarını sarma, akbaba bu harika oyunu grafiksel noktaya getiriyor ve hedef almak isteyenler için orijinal klavye komutlarını korurken dünyaya tıklayın.

macera

Son zamanlarda, kendinizi günlük mesleğinizde eksiksiz ve uzak bulmaya başladınız. Garip olmanın garip hayalleri, çalma, haçla ve mücadele, birkaç ay boyunca uykunuzda sizi perdüklediniz, ancak sebepten emin değilsiniz. Aslında bu hayalleri hayatlarınızı görüp geçirmediğinizi merak ediyorsunuz ve bir şekilde şimdiye kadar onları unutmayı başardı. Bazı geceler aniden uyandınız ve ağlarken, zindanın her köşesinin arkasında gizlenen garip ve güçlü yaratıkların canlı hatıralarında korkundun. Bu detaylar hayallerinizi kötüleştirebilir mi? Her gece geçtikçe, kalıntıların yakınındaki gizemli mağaralara girme arzusunu daha güçlüdür. Bununla birlikte, her sabah, mağaralara giren ve geri dönmediği kişilerin hikayelerini hatırlarken, fikrinizi hızla kafanızdan çıkarsınız. Sonunda, artık hayallerinizdeki fantastik yeri aramak için özlem direnebilirsiniz. Sonuçta, diğer maceracılar mağaralara zaman geçirdikten sonra bu şekilde geri döndüğünde, genellikle ilk defa geçtikten daha iyi görünüyorlardı. Ve kimin geri dönmediği herkesin sadece devam etmemesini söylemiştir?

Square, bir biblo'yı duyuyorsunuz, bazıları tarafından Yendor muskası olarak adlandırılan, eğer onu bulabilirseniz, size büyük bir servet getirecektir. Bir efsane, muska bulduğu kişinin tanrılar tarafından ölümsüzlük verileceğinden bahsettiğiniz söylendi. Muska, Gehennom Vadisi'nin ötesinde bir yerde, tehditlerin derinliklerinde derinleşti. Efsaneleri duyduktan sonra, mağaralara inmek için bazı derin ve keşfedilmemiş bir neden olduğunun ve konuştuklarının bu muska'yı aramanız gerektiğini derhal farkındasınız. Muska'nın yetkilerinin söylentileri doğru olsa bile, en azından maceralarınızın masallarını düzenli bir miktar için yerel mingrellere, özellikle de hayallerinizin korkunç ve büyülü yaratıklarından herhangi biriyle karşılaşmanız gerektiğine karar verirsiniz. yol boyunca. Dün gece, yerel handa kendinizi güçlendirerek, daha fazla ve daha fazla depresyonda kalırken, hanınanın duvarlarına yatırıldığını izlerken, daha fazla depresif olur.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yüksek İşlemci: Celeron, Pentium veya daha yüksek Bellek: 256 MB RAM Grafikler: Herhangi bir grafik kartı Depolama: 135 MB Mevcut alan Ses kartı: isteğe bağlı Ek notlar: OpenGL gelecekte gerekli olacak

Önerilen: OS: Windows XP veya daha yüksek İşlemci: Celeron, Pentium veya daha yüksek Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Herhangi bir grafik kartı Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: Herhangi bir modern ses kartı Ek notlar: OpenGL gelecekte gerekli olacak
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ