Wakamarina Valley, New Zealand Full İndir Oyun indir

wakamarina vadisi, Yeni Zelanda full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wakamarina Valley, Yeni Zelanda - Kraliçe Charlotte Sound'un yakınında bulunan Wakamarina Vadisi'nin pastoral ormanlık manzarasında yer alan kısa bir keşif / fotoğrafçılık deneyimi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Caves Rd

Publisher: Caves Rd

sürüm tarihi: 11 May, 2020

Tür: vr, gündelik, simülasyon, macera, strateji

Wakamarina Valley, Yeni Zelanda, Yeni Zelanda'nın Güney Adası'nda Queen Charlotte Sound yakınında yer alan kısa bir keşif / fotoğrafçılık deneyimidir. Fotoğrafla ilgili hedefleri keşfederken ve tamamlarken etrafınızdaki dünyayla gözlemlemek ve etkileşime geçmek için oyunun kamerasını kullanın. Oyun, daldırma ve elinizi tutmamak için önemli bir odak noktası vardır, dikkatiniz ve keşfedilmeniz için istekliliğiniz, gizli alanlara ve yeni özelliklere erişim ile ödüllendirilecektir. Oyun aynı zamanda sürükleyici bir küratörlüğe sahip bir film müziği de içeriyor, bu, ışıkları aşağı doğru çevirmek ve kulaklık takmak için definitley.

Bu proje, çevre tasarımındaki çalışmalarımın bir vitrin olarak başladı, gerçek zamanlı olarak sorunsuz bir şekilde çalışabilen photoskned 3d varlıkları kullanarak gerçekçi, yoğun bir ormanlık sahne oluşturmak istedim. Çevre, Unreal Motor 4'te, konumda çekilen fotoğraflara ağır referansla oluşturuldu, kayalık nehir yatağı, yoğun orman yolları, engin tarım arazileri ve uzak tepelerle karşılaşacaksınız, bu da NZ'deki gerçek vadinin görünümünü andırıyor. Bu konuda daha fazla zaman geçirdiğim için, bazı kamera mekaniğine inşa etmeye başladım, deneyime benzersiz / kişisel bir etkileşim düzeyi ekledik. Umarım çevrenin yarattığı atmosfer ve ambiyans, stresli olduğunuzda sizi geri almaya devam edecektir.

Bazı ekstra öneriler:

- Film müziğini kişiselleştirin! Oyun içi müziği duraklatmaktan çekinmeyin ve arka planda kendiniz oynayın.

- VR versiyonu dünyaya daldırılacak harika bir yoldur, ancak masaüstü versiyonunu hala oyunu deneyimlemenin en iyi yolu olarak tavsiye ederim.

- Sabırsız hissediyorsanız, lütfen çevrimiçi rehberleri aramadan kaçınmaya çalışın. Genellikle aradığınız şey, keşfetmek için sadece birkaç dakika sürer.

Desteğiniz için çok teşekkürler! Tartışmalar bölümünde, geri bildirimi dinlemek ve potansiyel yeni özellikler hakkında konuşmak için mümkün olduğunca olacağım.

- Matt

Diğer keşif oyunlarımı dene:

https://store.steampowered.com/app/1248990/mrdalssandur_iceland/

https://store.steampowered.com/app/1098490/explore_fushimi_inari/

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel I5-4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1050TI / AMD RADEON RX 480 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ