Warawara Invaders Full İndir Oyun indir

Warawara Invaders full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Warawara Invaders - Mermi veya Shmup oyunlarından kaçınma konusunda iyi olmasanız bile sorun yok. 2D rahat bir haddeleme atıcı öldürme zamanı için en iyisi!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NKMR AppWorks

Yayıncı: NKMR AppWorks

sürüm tarihi: 22 Mar, 2018

tür: eylem, gündelik

Warawara Invaders 2D rahat bir haddeleme atıcıdır.

Özellikler

UYARI: Ekrandaki nesneler her zaman döner, bu nedenle lütfen hareket hastalığı konusunda dikkatli olun. Lütfen oyunun içeriği hakkında filme bakın.

Oyun sistemi

Oyun sisteminin açıklaması için & amp; Nasıl oynanır, doğru listedeki "Kılavuzu Görüntüle" bağlantısına bakın.

Anahtar fetürleri: Yuvarlak başına 30 aşama. 1 turun sonuna kadar oyun süresi yaklaşık 15 ila 30 dakika. Fare & amp; Xinput denetleyicisi desteklenir. Bazı kısayol işlemleri bir klavyeyle desteklenir. Kaydırma yok. Sabit ekran. Shmup olmasına rağmen, mermileri önlemeye gerek yoktur. Her durumda düşmanları ve düşman mermilerini yok et! Uygulama modu (sahne seçimi) uygulanır. Çok düşük seviyede zorluk nedeniyle, öldürme zamanı için en iyisidir. Rahat oyuncular ve amp için de önerilir; shmup yeni başlayanlar. Ancak hardcore oyuncular için uygun olmayabilir. Zorluk seviyesi sadece normaldir. Buhar levhaları, buhar başarıları ve buhar bulutu desteklenir. Tam ekranda oynarken, lütfen başarı açılır ekranını etkinleştirmek için buhar kaplamasını etkinleştirin.

Minimum: OS: 64bit Windows 7 İşlemci: 64bit Intel uyumlu çift çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 30 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
38
TELİF HAKKI İHLALİ