Warhammer 40,000 Dawn of War II: Gold Edition Full İndir Oyun indir

Oyun / 26 Ekim 2015

Warhammer 40.000: Savaşın Dawn II Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Warhammer 40.000: Savaşın Şafakları II - Hızlı Aksiyon RTS Oyunu'na odaklanarak, II. Savaşın şafağına, Warhammer'ın bilim kurgu bilim kurgu evreni 40.000'in daha önce hiç olmadığı gibi ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Relic Entertainment, Feral Interactive (Mac / Linux)

Publisher: SEGA, Feral Interactive (Mac / Linux)

sürüm tarihi: 18 Şub, 2009

tür: strateji, RTS, SCI-Fi, RPG, eylem

Ödüllü Studio Relic Entertainment, Savaşın Dawn, II. p>

Aurelia alt sektöründeki 41 bin yıldır - galaksinin kenarında bir dünya küme - bir epik oranlar savaşı başlamak üzere olduğu yer. Eski yarışlar, bu alanın bu sektörünü belirleyen gezegenler boyunca çatışacak, sadece Sektör Alt Sektörü Aurelia'nın kontrolü için değil - ama her yarışın kaderi.

Hızlı Aksiyon RTS Oyunu'na odaklanarak, II. Savaşın şafağı, Warhammer'ın bilim kurgu evreni 40.000 daha önce hiç olmadığı gibi. Seçtiğiniz yarışınızın destansı kampanyasıyla oynadığınız şekilde savaşın samimi vahşetini yaşayın. Battlefield üzerinde düşmanlarla çatışın Viseral yakın dövüş ve değişimli savaşa sahip. Galaksideki çiğ yarışmalardan çiğ yarışmalardan takımlarınızı kurşun ve geliştirin. Ayrıca, son stand, kullanıcı kontrollü kahramanlar, düşman dalgaları dövüşü yapan kullanıcı kontrollü kahramanlar içeren bir kooperatif oyun modudur.

Brutal Frontline Action & AMP; Taktikler

yoğun bir yakın dövüş ve yıkıcı bir mücadele yaşamak için doğrudan eylemin içine girin. Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için kısır yakın dövüş senkronizasyonu öldürür. Düşmanlarınızı bastırmak, flank ve yok etmek için dinamik ve yıkılabilir ortamlar kullanarak rakiplerinizi outsmart.

Doğrusal olmayan tek oyuncu kampanyası

Elite Strike Gücünü Komutan, oyun boyunca ilerledikçe takımlarınızı ve komutanınızın becerilerini ve yeteneklerini geliştirir.

Co-op multiplayer

Tüm tek oyunculu kampanyayı bir arkadaşınızla birlikte oynayın, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda.

Yeni nesil RTS motoru

Relic'in tescilli özü motorunu kullanma 2.0 Savaşın şafakları, sinema görselleri, ayrıntılı grafikler ve muhteşem özel efektler sunar.

Minimum: OS: Windows XP SP2 veya Windows Vista SP1 İşlemci: P4 3.2 GHz (tek çekirdekli) veya herhangi bir çift çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista) Grafikler: 128 MB ekran kartı (Shader Model 3) - NVIDIA GEFORCE 6600 GT / ATI X1600 veya eşdeğeri Sabit Sürücü: 6.5 GB sıkıştırılmamış sabit disk alanı Çok oyunculu için gerekli: İnternet: Kablo modem, DSL modem veya çevrimiçi çok oyunculu oyun için 56.6Kbps modem: Ağ: TCP / IP uyumlu ağ

Önerilen: OS: Windows XP SP2 veya Windows Vista SP1 İşlemci: AMD ATHLON 64 × 2 4400+ veya Intel Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM (XP ve Vista) Grafikler: 256MB bir video kartı (Shader Model 3) - NVIDIA GEFORCE 7800 GT / ATI X1900 veya eşdeğeri Sabit Sürücü: 6.5 GB sıkıştırılmamış sabit disk alanı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
27
TELİF HAKKI İHLALİ