Warhammer 40,000: Mechanicus Full İndir (v1.4.0 & ALL DLC) Oyun indir

Warhammer 40.000: Mechanicus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Warhammer 40.000: Mechanicus - Imperium'daki en teknolojik olarak gelişmiş ordunun kontrolünü ele geçirin - Adeptus Mechanicus. Her kararınız ağır ağırlığında ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bulwark Studios

Publisher: Kasedo Games

sürüm tarihi: 15 Kas, 2018

Tür: strateji, dönüş tabanlı, Sci-Fi

Imperium - Adeptus Mechanicus'taki en teknolojik olarak gelişmiş ordulardan birinin kontrolünü üstlenin. Magos Dominus Faustinius olarak, Silva Tenebris'in yeni yeniden keşfedilen Necron gezegenindeki seferleri yönlendireceksiniz. Ekibinizi kişiselleştirin, kaynakları yönetin, uzun süredir unutulmuş teknolojiyi keşfedin ve teknoloji rahiplerinizi kontrol edin.

Her kararınız, önümüzdeki görevleri şekillendirecek ve sonuçta, 50'den fazla el yapımı görevde komutunuzun altındaki birliklerin kaderini karar verecektir. Yolunuzu dikkatlice seçin - Imperium buna bağlıdır.

arttırma

Et zayıf! Kohortunuzu monte ederken teknik rahiplerinizi silahlar, destek eşyaları, servo kafatasları ve diğer mekanik artırıcılarla yükseltin. Ekibinizin disiplinlerini özelleştirin, her playstyle için bir takım oluşturmak için birden fazla karakter sınıfından seçim yapın.

Benzersiz Taktik Savaş

, Mettini'nizi Xenos Pusu'nun aşırı basıncı altında test edecek çok stratejik savaşa girin. Biliş noktaları kullanarak en güçlü silahlarınıza ve yeteneklerinize erişin ve düşmanınızı duraksız olarak ilerletin. Korkmayın, Omnissiah cesurluğu tercih eder.

Daldırma Kütüphanesi

Kara Kütüphane Yazar, Ben Sayacı tarafından yazılmış, özel olarak, her karakter kendi kişiliklerine ve gündemlerine sahip olan her karakterle uyumlu olarak hazırlanmıştır. Gerginliği hissedin ve benzersiz görsel efektler ve nefes kesen sesle bağlılığa hayran kalın.

Zor kararlar

Geleceği, ARK Mechanicus'unuzdan, Caestus Metalican'ınızdan tasarlayacak zor kararlar alın ve sizi gerçekten benzersiz bir oyun için alternatif sonlara gönderir. Ancak, her mezarı ne kadar çok keşfederseniz, ödüller o kadar büyük olur, ancak tehdit daha da büyük olur.

Omnissiah'ın çılgıncıları

Oyun içi başarılar toplayın ve Savaşın sıcağında size yardımcı olmak için misyon başına bir kez kullanılabilecek güçlü yeteneklerle ödüllendirin.

ve çok daha fazlası

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) veya 64-bit Windows 10 İşlemci: Intel Core I3 minimum 3.30 GHz ile (GHz 3.30'dan düşükse, 12 GB RAM gerekir) Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 veya daha iyi Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) veya 64-bit Windows 10 İşlemci: 3GHz Dört Çekirdekli Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 960 4GB / AMD RADEON R7 200 SERİSİ / 8GB Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
97
TELİF HAKKI İHLALİ