Warlock – Master of the Arcane Oyun indir

warlock - Arcane full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. WARLOCK - Arcane'nin Ustası - Kaotik Uvhevi'nin bir süresinde, oyuncu, nihai güç için bir Warlord'u, harika bir büyücü rolünü üstleniyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ino-co artı

Publisher: paradox interactive

sürüm tarihi: 8 May, 2012

tür: strateji, dönüş tabanlı, rpg

Warlock: Arcane tam koleksiyonun ustası, aşağıdakileri ve sihirin tamamını ve sihirlerinin tamamını ve sıkıntılarını bir araya getiriyor:

Warlock: Arcane Master - Armageddon

Warlock: Arcane'nin Ustası - Elflerin Dönüşü

Warlock: Arcane'nin Ustası - Artifact Ustası

Warlock: Arcane'nin ustası - Yılanın gücü

Warlock: Arcane ustası - Güçlü Lordlar

Warlock - Arcane'nin Ustası

Kaotik bir ayaklanma zamanında, oyuncu, nihai güç için bir savaş yükü olan harika bir büyücü rolünü üstlenir. Göreviniz bir imparatorluk oluşturmak, sınırlarınızı genişletmek, yeni büyüleri araştırır ve düşmanlarınızı fethetmektir. Ultimate Warlock ve tüm Ardania'nın üstündeki kural olun!

Ana özellikler:

Warlock: Arcane Master - Armageddon

Bu içerik hakkında:

Anahtar fetürleri: Büyüyü hissedin: Araştırma ve Yüksek Lisans Yürütme, Güçlü Büyülemeleri Birleştirin ve Muhteşem Büyü Kombinasyonlarını Keşfedin. Bir Orduyu Hazır: Tüm benzersiz yeteneklere sahip, geniş bir birim birimini emreder. Stratejinizi seçin: Zafer elde etmenin çeşitli yolları vardır: askeri, diplomatik veya hatta büyülü yollarla. Düşmanlarınızla savaşın: Peyzajın karşısındaki büyük ordular ile epik savaşlara katılın. Oyuna emredin: rutin bir eylemin olmadığı ve her kararın bulunduğu yenilikçi bir şehir yönetim sisteminin tadını çıkarın! İnancınız var: sekiz tanrının birinin yanında savaş. Görevlerini tamamla ve tapınaklarını toprakların karşısında yayın ya da kendin ol! Gelenekleri takip edin: Warlock - Arcane ustası, yaşlıların ünlü sıra tabanlı stratejilerinin en iyi unsurlarını devralır.

Minimum: OS: Windows Vista, Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce GT240 512MB veya karşılaştırılabilir DirectX®: 9.0C Sabit Sürücü: 4 GB HD Boşluk Ses: DirectX 9.0C uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Dört Çekirdekli CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX460 1GB veya Bahis edilebilir DirectX®: 9.0C Sabit Sürücü: 4 GB HD Boşluk Ses: DirectX 9.0C uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ