Warlords III: Darklords Rising Full İndir Oyun indir

Warlords III: Darklords Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Warlords III: Darklors Yükseliyor - Rage, İntikam ve Cesaretli Zengin Fantezi Warfare dünyası girin. Bu epik strateji ve fetih oyunu şimdi bir ... sunuyor

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Stratejik Çalışmalar Grubu

Publisher: Slitherine Ltd.

Çıkış tarihi:

tür: strateji, dönüş tabanlı

Rage, intikam ve cesaret ile teeming Ortaçağ savaşının zengin bir fantezi dünyasını girin. Bu epik strateji ve fetih oyunu şimdi orijinal savaş ağlarının kapsamı ve derinliğinin ötesinde genişleyen çok daha büyük bir dünya ve daha derin bir stratejik oyun sunuyor: kahramanların saltanatı. Beş epik kampanya ve büyük stratejik savaş, en büyük kahramanların ve savaşçıların bile meydan okuyan kanıtlama alanı olarak hizmet vermektedir.

GamePlay: 4 kampanya ve 15 tek başına senaryo, ayrıca orijinal kampanya ve Warlords III'lerden 13 senaryo.

Gelişmiş AI: Her hareketli ve cihazların kendi karmaşık ve dinamik sayaç stratejilerinin her taşınması ve cihazları sayaçları.

Rastgele Haritalar: Gelişmiş bir rastgele harita üreteci hızlı ve kolay bir şekilde sınırsız yeniden oynatma için sonsuz sayıda harita oluşturur.

Anahtar fetürleri:

Minimum: Sistem: Windows 7 / 8 / 10 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur) Depolama: 1GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ