WarpZone vs THE DIMENSION Full İndir Oyun indir

warpzone vs Boşluk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Warpzone vs Boyut, 90'ların özünde türetilmiş bir kooperatif beat'em. Bu nostaljiyi modern bir manzara ile yeniden yaşayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pampafox

Publisher: pampafox

sürüm tarihi: 16 Aralık, 2019

tür: eylem, macera

, alkışlanan Beat'em up türünün görkemli zamanlarına saygı duyuyorum, Warpzone, Boyut (WZVSTD), 90'lı yıllara yönelik bir referanstan oluşuyor: Battletoads, Fury Sokakları, Final Dövüş, Cadillacs & Amp ; Dinozorlar, TMNT: Zaman içinde kaplumbağalar, diğerleri arasında. Her yumruk ve her sonbahar, geçmişin bir kutlamasını yenilenmiş bir görünümde ifade eder. Gamepad'inizi alın ve biraz şaplak bırakalım!

Kontroller, türde basit ve çok popülerdir: Saldırı, Atlama ve Özel Saldırı. Benzersiz hamleler için farklı düğme dizilerini birleştirin. Gizli ve yıkıcı süper saldırıyı nasıl yapacağınızı öğrenin!

Bu yalnızla yüzleşmek zorunda değilsin! Bu yerel Co-Op oyununda bir arkadaşın yardımını isteyin. Birlikte oynayan öğleden sonraları tadını çıkarın ve birbirlerine çarpmamaya ve bir vendetta başlamamaya dikkat edin.

Denetleyici yok mu? Sorun değil! WZVSTD'nin tam denetleyici desteğine sahiptir, ancak klavyeyi bir arkadaşınızla da bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz!

Saf Mayhem'in 7 aşamasında Jetski Aşamaları ile oyun mekaniğinin çeşitliliğinin tadını çıkarın.

Mevcut Celshaded Grafikleriyle Klasik Oyun Sansasyonunu Relish.

Savaşların arkadaşlarını boyuttan, kötü niyetli bir uzaylı kötülük ve daha kötü bir plandan kurtarmasına yardım et.

Warpy R., 90'lı yılların dövüş oyunlarından en üst düzey Brawler'dir. Agresif, pratik ve sıcak başlı, sorumluluk kabul eder ve her şeyi mümkün olan en hızlı şekilde çözmeyi amaçlar.

Warpy G., video oyunlarda avcılık ördeklerden bıktınız. Serin, tefekkür ve merkezli, ağabeyi takip eder ve kendisini alır.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 +, 8, 10 İşlemci: I5 1.7GHz 4210U veya daha iyi Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce 840m DX10 uyumlu veya daha iyi. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Windows tabanlı ses kartı.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ