Warriors: Rise to Glory! Full İndir (v0.57) Oyun indir

Savaşçılar: Zafere yüksel! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Savaşçılar: Zafere Yükseliş! RPG elemanları ile sıra tabanlı bir savaş oyunudur. Sen glory yolunda şiddetli bir savaşçısın. Birçok farklı düşmana karşı destansı savaşlarıyla savaşın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gavra Games

Publisher: Gavra Games

sürüm tarihi: 2 Şub, 2018

tür: gündelik, strateji, rpg, dönüş tabanlı, eylem

Sen şiddetli bir savaşçısın, çılgın bir tiranın eğlencesi için savaşmak için garip bir alem için çağrıldı. Özgürlüğünüzü geri kazanmak için diğer tüm savaşçıların üstünde yükselmelisiniz - ve Lunatic İmparator Ayziz'e karşı intikamınızı alın! Savaşçılar: Glory'ye yükseliş, RPG elemanları ile sıra tabanlı bir savaş oyunudur. Özel savaşçınızı oluşturun ve becerilerinizi, silahlarınızı ve zırhlarınızı yükseltin, böylece neredeyse çıplak, umutsuz bir savaşçı olmaktan, indiekingdomdaki en iyi savaşçı olmaktan gidebilirsiniz!

Temel özellikler

Hikaye

MAD İmparator Ayziz, Demir Yumruğu ile Indiekingdom aleminin üzerinde terörde hüküm sürüyor! Kötü eğlencesi için en güçlü savaşçıları arıyor, Ayziz, bir portal açmak ve milyonlarca savaşçıyı farklı zaman çizelgelerinden ve çok yönergenin etrafındaki yerlerden uzaklaştıran karanlık güçlerini kullanıyor. Portal boyunca popo-çıplak yakınında, sadece utançlarını kapsayacak kabuklu bir bezle, bu savaşçılar kanla ödeme yapmaları gerektiğine inanmak, bağırsaklar ve vatanlarına geri dönüyorlar.

Anahtar fetürleri: Muhteşem arenalarda yoğun dönüş tabanlı savaşlarla savaşın Yerel çok oyunculu arkadaşlarınıza karşı oynayın Hızlı düşünün: Bazı savaşlar zaman sınırlıdır! Taktik becerilerinizi test edecek eşsiz güçlerle çılgın patronlarla savaşın Deneyim kazanın ve savaşçınızı yeni savaş becerileri ile sevindi Yağma serin silahlar, efsanevi zırhlar ve komik onur başlıkları Savaşçınızı sizin kadar yakışıklı olana kadar kişiselleştirin! Yenilenen rakiplerinizin kaderine karar verin ve kararlarınıza göre ödüller kazanın.

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel I3 3. Nesil veya AMD A4 5300 Bellek: 1500 MB RAM Grafik: Nvidia GeForce GTX480 + veya Radeon HD 5850 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu Ek notlar: PC'nizin ahşaptan yapılması durumunda bu oyunu oynamazsınız! yenisini al!!!

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: Intel I5 3. Nesil veya AMD RYZEN 3 1200 Bellek: 2500 MB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX960 + veya AMD Radeon HD 7950 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu Ek notlar: PC'nizin ahşaptan yapılması durumunda bu oyunu oynamazsınız! yenisini al!!!
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ