Wars and Warriors: Joan of Arc Full İndir Oyun indir

Savaşlar ve Savaşçılar: Arc Full indir PC oyunu direk indirda kırılmış durumda ve torrent. Savaşlar ve Savaşçılar: Arc Joan - bu üçüncü şahıs 3D epic destanında ortaçağ Avrupa'nın en yoğun savaş senaryolarını yeniden yaşayın. Kılcılığınızı büyürken düşmanları öldürürken ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: engraf yazılımı sınırlı

Publisher: Retroumm, engraf yazılımı sınırlı

sürüm tarihi: 7 Şub, 2004

tür: eylem, strateji

İnsanlarınızı tiranlıkların elinden kurtarmaya mahkum musunuz?

Yıl 1337'dir. Bu, yaşların en karanlık olanı, bubenk veba yaygındı. Krallıklar yükseldi ve kılıcın her hızla darbesiyle düştü. Eski kıta, İngiliz kralları, bu kırılgan krallığı, bu kırılgan krallığı sıkıştırarak, bu kırılgan krallığı sıkıştırarak, bu kırılgan krallığı çalkalayarak, İngiliz kralları hızla zaman almaya çalıştığı için büyük bir ayaklanma durumundaydı. Yüz yıllık savaşı serbest bırakıldı.

Bu üçüncü şahıs 3D Epic Saga'daki Ortaçağ Avrupa'nın en yoğun savaş senaryolarını yeniden yaşayın. Kılıcınızı, birliklerinizi zafere götürürken, adrenalin pompalama eyleminin ortasında düşmanları öldürdüğünüz gibi branş. Her biri sekiz kitlesel bağırsak anahtarı savaş senaryosunu ilerletirken, her biri binlerce düşman askeriyle doludur. Düşmanlarınızı yıkamak için hiç daha güçlü bir combo saldırılarını elde etmek ve serbest bırakmak için deneyim kazanın. Şövalyelik ve taktiksel savaş sanatını geliştirir ve ustalaştığınız gibi tek bir savaşçıdan tek bir savaşçıdan güçlü bir askeri lideri haline getirin. Liderlik yeteneklerini göstererek liderlik yeteneklerini göstererek en büyük ve en ilham verici hale gelin. Düşman kuvvetlerinde acımasızca yırttığınız için savaş makinelerinin arsenalinize dokunun.

Joan ARC olarak oynayın

Ultimate Epic Savaşlarında, ARC Joan'ın hayatındaki en heyecan verici yılları yaşayın! Kampanyalarıyla ilerledikçe, diğer büyük askeri ortaçağ liderleri nedenine katılacak ve kendi eşsiz mücadele yeteneklerini ve özelliklerini yıpranmaya getirecek.

Mücadele Epik Savaşları

Birliklerinizi, haddeleme tepelerinden kalın ormanlara ve akan nehirlere kadar, zorlu kaleler, cömertçe detaylı şehirler ve sayısız manzaralar içeren sekiz büyük harita ile düzenleyin. Öncelikle, Ortaçağ Kalesi Sieglerinin Sırf yoğunluğunu ve vahşi vahşiliğini şaşırtıcı gerçekçi 3D'de hayata geçirdi.

Adrenalin-pompalama eyleminde bulunun

Heyecan verici bir üçüncü şahıs perspektif görünümünden düşmanları kaydırın ve öldürün. Kılıcı, düşmanı mahvetmek için mükemmel zamanlamaya sahip benzersiz birleşik saldırılar yürüterek kılıcınızı kullanın.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 1.0 GHz işlemci Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 100% DirectX uyumlu grafik DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 1.5 GHz işlemci Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 100% DirectX uyumlu grafik DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: 100% DirectX uyumlu kart veya onboard ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ