WasteWasteland 1 – The Original Classic Full İndir Oyun indir

Wasteland 1 - Orijinal klasik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. WASTANDAND 1 - Orijinal Klasik - 20 yıldan fazla bir süredir ilk kez, Klasik RPG, Wasteland! ile çok sevilen bir oyun geçmişinin iadesini etkileriz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Inxile Entertainment

Publisher: inxile Entertainment

sürüm tarihi: 1 May, 1988

tür: rpg, dönüş tabanlı, macera, strateji, bilim kurgu, eylem, açık dünya

20 yıldan fazla bir süredir ilk kez, Klasik RPG, Wasteland ile çok sevilen bir oyun geçmişinin iadesini heraliyiz!

mutantlar. Tekrar. En son olandan daha fazlası: radyoaktif çöl kumunun çok tanılarından gerçekleşiyor gibi görünüyorlar. Zehirli sarı gözler. UZIS'in siyah tunç parıltısı öldürmek için kapanır. Çalıştırılacak hiçbir yer yok ve güvenecek hiçbir şey ama Mac 17 makineli tüfek. İnsan ırkını kurtarmanın bir yolu ne?

Yıl 2087, ABD ile Sovyetler Birliği arasındaki tüm nükleer savaştan sonra, Sovyetler Birliği arasında, hayatta kalmanın susuzluğa, açlığa, radyasyon hastalığına karşı günlük bir mücadele olduğu cehennem bir araziye dönüştüğü, dünyanın engin bölgelerini çevirdi. Ravaging Raiders ve Mutantlar - Her zaman mutantlar. Siz, bir ABD Ordusu'nun kalıntılarından doğan bir ABD Ordusu'nun kalıntılarından doğan bir Dolum Ranger'ınız, nükleer soykırımdan kurtulan, maksimum güvenlik hapishanesinde geçerek nükleer soykırımdan kurtuldu. Ragtag üniformaları giyebilir ve vardiya silahları taşıyabilir, ancak çöl rangers, bir zamanlar Amerikan güneybatı olanı olan tek yasa.

Şimdi, mutantların ve akıncıların her zamanki fitil bantlarından daha fazla gizli ve uğursuz bir şey insanlığı tehdit ediyor ve araştırma işiniz. İhtiyacınız olan yardımı işe alın, bulduğunuz herhangi bir liderliği takip edin, ancak dikkat edin. Araziye, kanunsuz bir çöl ve yalnız bir yerdir ve yaptığınız seçimler etrafınızdaki dünyayı şekillendirecektir. Akıllıca seçmek daha iyi. Hayatın buna bağlı.

Temel özellikler

Kıyamet sonrası modern CRPG'nin vaftiz babası

Oyuncu seçeneklerine kalıcı sonuçlar veren ilk reaktif ve sürükleyici dünyalardan biri

Yeni paragraf sesi, yeni müzik parçaları ve güncellenmiş portreler gibi modern modern güncellemeler içermektedir. Orijinal deneyimi elde etmek için klasik modda oynayın

1988 yılında Bilgisayar Oyun Dünyası tarafından "Yılın Macera Oyunu" ödülünü aldı

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 3D Grafik Kartı DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ek notlar: Minimum monitör çıkışı veya 720p.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ