Way in the stars Full İndir Oyun indir

Yıldızlarda Yolu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldızların yolunda gerçek bir maceradır! Afetin nedenlerini bulun, gezegenin ve sömürgecilerin ekosistemini kurtarın ve yıldızlar arasında kendi yolunuzu başlatın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hamster ekibi

Publisher: hamster ekibi

sürüm tarihi: 23 Eyl, 2020

Tür: eylem, atıcı, macera, bilim-fi

2179. Yıl. İnsanlık alanı başarıyla fethetti ve bazıları oldukça büyük şehirler haline gelen birkaç koloniye başladı.

Bilimsel çalışmalarda uzmanlaşmış olan gezegen, dış dünyayla bağlantıyı kaybetti ve bir denetim grubu onlara gönderildi. Grup, araçlar ve ekipmanlar da dahil olmak üzere onarmak için gerekli olabilecek her şeye sahiptir. Gezegen ve şehrin ekosistemini keşfederek, öğreneceksiniz, teknojenik felaketin nedeni neydi ve her şeyi düzeltmeyi deneyin.

Oyun Özellikleri:

Anahtar fetürleri: Kullanışlı kontroller ve dinamik savaşlarla klasik 2D atıcı. Oyun türlerin eşiğinde. İki küçük metroidvanya seviyesini, gizli bir misyonu ve iki aşamalı savaşla tanışacaksınız. Gerçek verilere dayanan, felaketin nedenleriyle biten ayrıntılı hayvanlarla başlayan ilginç bir hikaye. Tüm seviyeler, herhangi bir 'seviye üreten' programları ve hiç bitmeyen aynı odalar olmadan manuel olarak monte edilir. Finali keşfetmek için onlarca kez geçmeniz gerekecek bir hikaye tabanlı macera. Tıpkı iyi eski oyunlarda olduğu gibi, her şey sana en başında size açıklandı. Farklı Dünya: Mağaralar, Dağlar, Şehir Altyapısı ve daha fazlası.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows Vista İşlemci: AMD FX-8350 Intel Core i5-5675C Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 770 / Radeon HD 7990 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB mevcut alan Ek Notlar: Oyunun gereksinimleri, belirtilenlerden daha düşüktür, ancak farklı ekipmanlarda test etmenin mümkün olmadığı için, oyunun piyasaya sürüldüğü asgari yapılandırma belirtilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ