Way of Redemption Full İndir Oyun indir

Ödeme şekli full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ödeme şekli, spor ve aksiyon oyunlarının mükemmel birleşimidir. Sonsuz ve çılgınca oyunlar, çılgınca eylem ve rekabet edebilirlik, .... ile en fazla 4 oyuncuya meydan okunacak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pixel krem ​​

Yayıncı: pixel krem ​​

sürüm tarihi: 7 Kas, 2017

tür: eylem

Ödeme şekli, spor ve aksiyon oyunlarının mükemmel birleşimidir. En fazla 4 oyuncuya, sonsuz ve çılgın oyunlarla, çılgınca eylem ve rekabet edebilirliğin, tanrılardan itfa kazanmanız ve topu atarak düşman portalını yok etmeniz gerekir.

Sahadaki yeteneklerinizi gösterin ve muhteşem kahramanlar kullanarak rakibinizi ezin. Bir sonraki seviyeye inanılmaz yeteneklerini almayı bile deneyebilirsiniz! Güçlü kombinasyonlar oluşturmak için farklı eylemleri engelleyin, zıplayın, koşun, vurun ve karıştırın, ancak portalınızı korumayı unutmayın!

ESPORTS için bir tutkunuz varsa ve becerilerinizi test etmek istiyorsanız, zamanınız gelmiştir: Sizin için itfa şekli yapıldı.

Yüzlerce yıldır, tanrılar kazananların itfa edildiği bir turnuva düzenlediler. Seçilen oyuncular, utanç duyan büyük kahramanlar dışında hiçbiri, gerçek değerlerini göstererek tanrıları onurlandırmalıdır.

Efsanevi büyükelçiler, farklı arenalarda birden bire veya diğer ittifaklara karşı iki kişilik gruplar halinde birden fazla zorluk kazanır ve alırlar. Yeteneklerini ve eşsiz becerilerini gösterme şansı.

Bu sporda, tanrılar şovun tadını çıkarırken Pantheons yarışıyor. Fakat bu bir oyundan daha fazlası: Şimdiye kadarki, onurlarının ve en değerli eşyaların tehlikede olduğu her şimdiye kadar olan epik yarışmalardan biri.

Günahlarınızın bir bedeli olduğunu, ödemeye istekli misiniz?

Özellikler:

- Yerel olarak 1 vs 1 veya 2 vs 2 oyun oynayın.

- Her bir kahraman ve yetenekleri ile her turda oyun stilinizi bulun.

- Yeni oynama yolları ile farklı arenaları deneyin.

- liglerde rakipsiz olduğunuzu kanıtlayın.

- Kahramanınızı 11000'den fazla kombinasyonla özelleştirin.

- Hem kullanıcı hem de kahraman için bir ilerleme sistemi sayesinde içeriğin kilidini aç.

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.60ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB Video Bellek, NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti Ek notlar: Xinput uyumlu ve DualShock®4 kontrol cihazlarını destekler. Bir DualShock®4 denetleyicisi kullanırken, lütfen buharlı denetleyici öykünmesini kapatın.

Önerilen: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core i5-4690K @ 3.50ghz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 960 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti Ek notlar: Xinput uyumlu ve DualShock®4 kontrol cihazlarını destekler. Bir DualShock®4 denetleyicisi kullanırken, lütfen buharlı denetleyici öykünmesini kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
29
TELİF HAKKI İHLALİ