Way of the Passive Fist Full İndir (v1.1.0.3) Oyun indir

Pasif yumruk full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pasif yumruğun yolu benzersiz ve renkli bir arcade brawler. Parry, Dodge ve Dash Outwit ve Raiders, Mutantlar ve .... tarafından yönetilen ıssız bir gezegende düşmanlarınızı aşmak için.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ev oyunları inc.

Publisher: ev oyunları inc.

sürüm tarihi: 6 Mar, 2018

tür: eylem

Sadece gezintici gibi bilinen gizemli bir rakam, bir zamanlar ölmekte olan yıldızın karşısında yıkımın eşiğinde olan bir zamanlar müreffet bir maden kolonisi olan Zirkon V, bir zamanlar müreffeh bir madencilik kolonisi. Pasif yumruk tekniğini kullanarak, gezinen, saldırılarını saptayarak ve dayanıklılığını boşaltarak herhangi bir düşmanı geride bırakabilir. Kolonistler kayboluyor ve manyaklar vahşi koşuyor, gezginci sağlam durmalı, sakin kal ve bu eşsiz modern Brawler'da cevaplar için savaşmalı!

Oyun özellikleri

Zamanlama ve amp; Ritim tabanlı savaş

Klasik Brawler Action başını çevirdi! Düşmanların kalıplarını inceleyin ve saldırılarını kusursuz bir şekilde zamanlanmış çift kişilik geçmişlere ve kaçmak ve düşmanlarınızın kendilerini yenmesine izin verin

Combos & amp oluşturun; Süper saldırıların serbest bırakılması

süper metrenizi ardışık çiftliklerle doldurun ve kaçmak ve yolunuzda olan herkesi yok etmek için harcayın

Kendi zorluk ayarınızı oluşturun

Kendi zorluk seviyenizi kendi benzersiz adı ile özelleştirmek için oyun ayarlarını ayarlayın

Tamamen kaldırılabilir kontroller

Herhangi bir işlemi herhangi bir tuşa ayarlayın! Tamamen kaldırılabilir kontrollerle, bir kontrol cihazı bir elle (sol veya sağ el) kullanabilirsiniz, sadece çubuk (düğme yok) veya klavyede oynatarak kontrol cihazında oynatabilirsiniz. Yolunu oynama özgürlüğüne sahipsin!

Seviye Yukarı!

Yükseltmeler kazanmak ve yeni yeteneklerin kilidini açmak için dövüşlerden madalya ve XP kazanın

Hikaye ve amp; Arcade modları

Hikaye modunu oynatın ve Zirkon V'deki Tyranny'ye karşı bir duruş yapın, sonra, Arcade moduyla kendinize meydan okuyun ve pasif yumruk ustalığınızı kanıtlamak için sınırlı hayatlarla tüm oyun boyunca oynayın!

Minimum: OS: Vista, 7, 8, 10 (32 veya 64 bit) İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 GTX / Radeon HD 2900 XT veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 120 MB Mevcut alan Ses kartı: Entegre veya daha iyi Ek notlar: Vista kullanıcıları: DX10 desteklenmiyor, DX11 gereklidir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ