Wayhaven Chronicles: Book One Full İndir Oyun indir

Wayhaven Chronicles: Bir bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wayhaven Chronicles: Book One - Bir dedektif olarak, bir detektifiniz gözlerinizi düşündüğünüzden daha büyük bir dünyaya açmaya zorluyor. Ya da belki onları kapatmak için daha iyidir. Görünüyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 8 Mar, 2018

tür: rpg, macera, metin tabanlı

Dedektif olarak ilk durumunuz sizi gözlerinizi düşündüğünüzden daha büyük bir dünyaya açmaya zorluyor. Ama belki onları kapatmak için daha iyidir. Çok fazla şey bilmek, kimsenin geceleri uyuyamasına yardımcı olmaz! Doğumernatural, Heyecan verici bir şeyin Wayhaven'in küçük kasabasında hiçbir şeyin olmadığı notu alamadı gibi görünüyor.

Wayhaven Chronicles: Kitap ONE, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Mishka Jenkins tarafından heyecan verici bir 440.000 kelime interaktif fantezi romanıdır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

, bu heyecan verici twist üzerinde büyük ve küçük anları, olağanüstü bir romantizm, gülümseme dolu arkadaşlıklar ve titreme indükleyen drama yoluyla götürecek olan her zamanki doğaüstü talimat içindeki bir dizi karakterle deneyimleyin.

Anahtar fetürleri: Düz, eşcinsel veya biseksüel olmak için kadın, erkek veya ikili olmayan seçeneklerle oynayın. Birim Bravo'nun vampirleriyle belirgin ve kalıcı romantların başlangıcını keşfedin. Arkadaşlardan, aile, exes ve düşmanlardan çeşitli karakterlerle ilişkileri tanımlayın ve iyileştirin. Dedektifin işini nasıl yerine getireceğinize, kesinti, savaş, bilim veya insan becerileri yoluyla nasıl karşılayacağınıza karar verin. Kişiliğinize uygun bir playstyle'da Wayhaven'deki neyin beklediği gerçeğini keşfedin. Romantizm, Dostluk, Drama ve Eğlence gerçek anlarında şımartın!

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ