WeakWood Throne Full İndir Oyun indir

Weakwood Throne Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Weakwood taht, açık dünyayla 2B aksiyon rpg'dir. Hikayede Wickwood Kingdomunda neler olduğunu öğreneceksiniz; Neden sakinleri her gün daha fakirleşiyor ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: waterxmelon

Publisher: atriagames

sürüm tarihi: 30 Jan, 2018

tür: macera, eylem

Weakwood taht, açık dünyayla 2D aksiyon rpg'dir.

Hikayede Wickwood Kingdomunda neler olduğunu öğreneceksiniz; Neyin sakinleri her gün daha fakirleşir ve asker-canavarlar kendi alanlarında dolaşıyor; Yeni kralın nesi var ve onu nasıl söyle.

Oyunda, bir kılıç ustası, bir okçu veya bir büyücü (ya da bir kerede) oynarken, görevleri tamamlayın ya da ormana gidin ve gizli eşyalar ve sandıklar bularak altın kazanın. .

Krallık aracılığıyla maceranıza gidin ve yolunuza her düşmanı yen!

Detaylı olarak:

Açık dünyayla, oyunda birkaç şekilde altın kazanabilirsiniz:

Tüm RPG'lerde olduğu gibi, nihai amaç, karakteri maksimum seviyeye çıkarmak ve yolda karşılanabilecek tüm patronları yenmektir.

gece, kahraman benzersiz düşmanlar ve benzersiz görevler bulabilir.

Anahtar fetürleri: Ormanda dolaşın ve çeşitli pahalı bitkiler, sandıklar veya gizli silahlar bulun ve sonra en yakın köyde her şeyi satın. Hayvanları avla ve sarf malzemelerini ve altınlarını alarak askerlerin karavanlarını soyun. Sakinler tarafından cömertçe ödüllendirileceğiniz görevleri tamamlayın.

Minimum: OS: Windows XP ve daha yeni İşlemci: 2.0+ GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Depolama: 35 MB Mevcut alan Ses kartı: Entegre ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
71
TELİF HAKKI İHLALİ