Welcome to Elk Full İndir Oyun indir

Direkt link ve torrent'te kırılmış elk full ücretsiz indir PC oyununa hoş geldiniz. Elk'a hoş geldiniz, karşılaştığınız her karakterin anlatacak bir hikayesi olduğu gibi başka bir adada belirlenen biyografik bir maceradır. Garip ve harika karanlığa ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Triple Topping

Publisher: Triple Topping

sürüm tarihi: 17 Eyl, 2020

tür: macera

gerçek hikayelerin masalları

Elk'e hoş geldiniz, bir kurgusal adada belirlenen bir macera oyunu, gerçek hikayeler ve uzun boylu masallarla birlikte dikişli ve onları yaşayan insanlar tarafından yaşadılar.

Hikaye

Küçük bir kasabada bir çıraklık için şehirdeki yoğun yaşamlarını ticaret yapan genç bir marangoz olan Frigg olarak oynarsınız. Elk'a vardığında, Frigg, yaşamın daha yavaşlığının sıkıcı olacağını (internette bile yok), ancak hızlı bir şekilde hiçbir şeyin gerçeğinden başka hiçbir şeyin olamayacağını keşfeder!

trajik hikayeler sevgi ve bazen mizahla anlatılan

Hikayeler hayatımızın dramasını yansıtıyor, elkada mizah, sevgi ve ölümün el ele gittiği biliniyor. Hayat bazen zor görünebilir, ancak her zaman kahkahalar izler.

Yeni arkadaşlar edin

Abbiamo GELECEĞİ Usato Delle Storie Vere Nel Gioco?

Storie Vere? MODO ITICO'da SI ABD UNA Storia Vera mı? ECCO, ELK'ya Hoşgeldiniz Başına Abbiamo Fatto geldi:

Le Storie Di Elk Sono Raccontate Dalle Persese Che Conoscono Le Storie E / O Erano Preseni Nel Momento Cui Gli Eventi Hanno Avuto Luogo'da Hoşgeldiniz. Sono Tutte Prese Dai Ricordi. Le Storie RACCONTATE SUL NOSTRO SITO E NEL GIOCO SONO FEDELI ALL'ESSENZA DEI RAICONTI MA, TUTTI I NOMI, I LUOGHI E ALTRI DETTAGLI SONO STATI MODIFICATI E Riadattati Proteggere için i Veri Protagonisti Delle Storie. Questo Motivo başına Le Chiamiamo Storie icat. Le Storie Sono Olmayan Raccontate Con Una Perfetta Corrispondenza Con Quelle Reali, Alcuni Programmi Televisivi'de başarılı olun. Sono Riscritte E Koridorizasyonu Secondo Una Linea Narrativa. Ben Personaggi Potrebbero Avere Un Ruolo UnA Storia'da Origin Olmayan Erano Presenti, E Solo Noi Che Le Abbiamo Scritte Ne Siamo Al Corrente. Noi, e chi conosce la realtà dei fatti.

Elk Ha L'Aspetto di Un Gioco DiverTente, Ma è Incentrato Sul Raccontare Storie'ye hoş geldiniz; Alcune Sono Spassose, Altre Sono Cupe, MA Sono Comunque Tutte Legate Tra Loro.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 dört çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
94
TELİF HAKKI İHLALİ