Welcome To The Dreamscape Full İndir Oyun indir

Dreamscape full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DreamScape'ye Hoşgeldiniz - Gelecek burada, ama hazır mısın? ... Sessiz bir amnezyaklığın ayakkabılarına adım atıyorsunuz, kendinizin sanal dünyalarından geçmelisiniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: fyre games

Publisher: fyre games

sürüm tarihi: 28 Haz, 2018

tür: eylem, macera

Gelecek burada, ama hazır mısın? ...

Size ne oldu? Neden hatırlayamıyorsun Her şey ne anlama geliyor? Yeni bir deneysel sanal gerçeklik tedavisi kullanarak, belki gerçeği tanıyacaksınız. Sessiz bir amnezyaklığın ayakkabılarına adım atmak, kendi hayallerinizin sanal dünyalarınızla geçiş yapmanız, sizi gizemli geçmişinizin cevaplarına götürebilecek ipuçlarını bulmanız gerekir. Ama hepsi göründüğü gibi değil. Yol boyunca hem gerçeklik hem de kendi aklında birçok tehlike olacak. DreamScape'de bulabileceğiniz şey için hazır mısınız?

Dreamscape'ye hoş geldiniz, geçmişinizi kendi hayallerinizle öğrenmeye çalışmak için bir hikaye odaklı, birinci şahıs, bulmaca oyunudur, ancak hepsi göründüğü gibi değil. Kendi zihninizin inanılmaz garip dünyası boyunca yolculuk yapın ve hikayenizi bir araya getirin. Oyun oyna çoğunlukla bulmaca çözme ve anlatı içerir, ancak aynı zamanda mücadele ve gizlilik ipuçları vardır.

Bu, 2 yıl boyunca Batı Virginia'daki küçük bir kasabada yaşayan 14 yaşındaki Conner Rush tarafından yaratılan bir oyundu. Tamamen kendi kendine öğretilen kodlama ve özveri ile yaratılan bir tutku projesidir. Dreamscape ile hoş geldiniz ile deneyiminizin tadını çıkarmanızı gerçekten umuyorum! Teşekkürler!

Minimum: OS: Windows Vista SP1 + İşlemci: SSE2 Talimat Seti Desteği. Bellek: 2 MB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yeteneklerine sahip grafik kartı. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ