West of Red Full İndir Oyun indir

kırmızı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Red'in batısında, orduya doğrudan cehennemden ve şeytanın kendisinden ağır silahlı oyuncularla karşılaşan kaotik bir birinci şahıs nişancıdır.

Red PC'nin batısında oyunu Genel Bakış:

Kırmızı'nın batısında, Yarış Bros tarafından geliştirildi ve Anpa.us tarafından yayınlandı. 7 Mar, 2018'de piyasaya sürüldü.

Kırmızı'nın batısında ne?

Red'in batısında, orduya doğrudan cehennemden ve şeytanın kendisinden ağır silahlı oyuncularla karşılaşan kaotik bir birinci şahıs nişancıdır. Ayarı

Kırmızı'nın batısındaki dünyanın dünyasında, her şeyin olduğu ve kesinlikle her şeyin karanlık, gizemli ve çılgın müthiş olduğunu kastettik. Plot

Hikaye, çölde önemli bir teslimat koçu eksik olduğunda Amerikan-Meksika sınırında bir yere başlar. Yerel Şerif, bunun bazı sınır haydutları çalıştığına inanıyor ve kafalarında bir ödül koyuyor. Yerel bir vatansever olarak kendi başınıza bakmaya karar verirsiniz. Silahlarıyla her zaman iyi olduğun için, kayıp arabayı bulmak için bir yolculuğa çıktınız.

Çekim ve zar çeşitleri, IMPS'den, kapsamlı orta büyüklükteki daemonlar, cehennemden daha az şeytanlar ve gecenin efendisi kadar sertleşecek kadar çeşitlidir.

Birden fazla patronlar, vahşi batı spesifik silahlarıyla yenmek için, revolverlerden değişen, av tüfeğinin uzun menzilli tüfeklere kadar.

Kırmızı'nın batısında, sizi kanlı ve koyu vahşi batıya doğru sürükleyici bir yolculuğa çıkarır, her zaman yatağınız ıslanırken her zaman hayal kurduğunuz kişi.

Red Bedava İndirme Batı Nasıl Kurulur:

1. Bedava İndir Kırmızı PC Oyunu Burada:

(Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

• Red-Plaza Torrent'in batısındaki bağlantı:

• link megaup.net:
Burada indir

• link mega.co.nz:
indirin / p>

• Bağlantı bağlantısı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

• link tusfiles:
Yükleme ...

• Link RapidGator:

• Link Uptobox:

• Bağlantı yüklendi:

• Bağlantı Google Drive:

(Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

2. Kur.
3. Kırmızının batısını kırın (bilmiyorsanız, aşağıdaki öğretici videoya bakın).
4. Oyun oyunu.
5. Eğlenin ^^.

(nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana etikette sorabilirsiniz)
(indirme bağlantıları bozuksa, etiketi yeniden yüklemelisiniz) Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar PC'de Kırmızı Ücretsiz İndirin Batı Batı:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

kırmızı full ücretsiz indirme için sistem gereksinimi:

Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ