WESTSLINGERS Full İndir (v1.2.2) Oyun indir

Westslingers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Westslingers - bu batı gerçek zamanlı taktik macerasında kendi çetenizi oluşturmak için yola çıktı. Hiçbir banka güvende değildir, hiçbir mukavumun dinlenmeyeceği, rakipsiz olamaz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tailwind Games

Publisher: Tailwind Games

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2017

tür: eylem, strateji

Yeni çetenizi çalıştırmak göz korkutucu bir görev olacaktır. Ölümcül sonuçlara bakan sert bir gerçeklik olacak. Belirleyici taktikler, başarı ve başarısızlık arasındaki fark olacaktır.

Westslingers

, vahşi batıdaki kasvetli yerleşim yerlerinde farklı görevleri almak için kendi çetenizi oluşturduğunuz tek oyunculu Batı gerçek zamanlı taktikler oyunudur. Bir dizi hedefi yürütmek için her bir kasabaya binmek için dört kişilik bir takıma kadar seçersiniz. En iyi mürettebatı birleştirin ve en çok senaryoların en zorlaştırılmasını denemek için kendilerini tapınıcı taktiklerle yönlendirin.

Anahtar fetürleri: Bir grup housews'i işe alın ve elit bir çeteye dönüştürün. Durumu analiz etmek ve bir plan oluşturmak için taktik modunda zamanın dondurulması. Görüş hattının ustalığını ve taktiklerin bir vitrininde zamanlamanın flaunt. Görev başarısını sağlayan bonus kazandırmak için binaları güvenli hale getirir. 24 nesnel tabanlı göreve kendi çözümlerinizi oluşturun. Madalya ve deneyim kazanmak için önceki en iyilerinizi zorlayın. Her Gang üyesinin zor kazanılmış yeteneklerinden yararlanın. Savaş ve aldatmaca komut dosyası olmayan ve duyarlı AI'yi meşgul edin.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1 GB Grafik Belleği DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: 1280 × 720 çözünürlük

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2 GB Grafik Belleği DirectX: Sürüm 11 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek Notlar: 1920 × 1080 Çözünürlük
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ