Weyrwood Full İndir Oyun indir

Weyrwood full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Weyrwood - toplumda ilerleme ve ahşabın regency fantasy, cüretkar ve sihir bir regency fantasy. Daemon'unuza katılıyor musunuz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 29 Kas, 2018

tür: macera, rpg, metin tabanlı

Toplumda ilerleyin ve ahşabın yaratıklarıyla, görgü, cesur ve büyüyü bir regency fantazisinde pazarlık yapın. Memleketinizi yok etmek için Daemon Overlords'ınıza katılacak mısın yoksa onlara meydan okur musun?

Weyrwood, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Isabella Shaw tarafından 174.000 kelimelik interaktif fantezi romanıdır. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Shabby-Gentel'in yavru kuşu üyesiniz, eğitiminizden küçük kasabanın eğik büyülü mülkiyet yasalarınızdan mirasınızı ortadan kaldırmak için iade ettiniz. Meclislere katılmak, arkadaşlarınız ve komşuları çağırın, skandal ve entrika ve mahkeme potansiyel tutarları sanki onun için bağlı olduğu sanki. Statünüzü Gentry'nin bir üyesi olarak tutmak ve iradeyle yaşamak, SPINA'ınızı büyülü bir para birimi tutmaya bağlıdır. Aksi takdirde, Daemonlara bir tithe olarak görev yapacak ve düşmüşlere, iradeleri daha az thralls'a katılacaksınız.

Anahtar fetürleri: Kadın, erkek veya ikili olmayan olarak oynayın; eşcinsel, düz, bi veya aseksüel. Daemon grafiğini ortaya çıkarın ve kasabanızı veya onu yok etmek için Daemonlar'la koruyun. Yüksek bahisli bir kart oyunu kazanın. Daemonlarla veya WYR'lerle müttefiki. Büyücülük yapmak için wyrdsense kazanın. Bir mahkeme düello ile savaş. Mahkeme uygun bir evlilik olasılığı ve bir sevgili al. Toplar, montajlarda ve sosyal olaylarda etki kazanın. Kaçının-veya kucaklama-skandal. İradenizi korumak için ormanın büyülü wyrs ile pazarlık. Toplumun bir ayağı olmak için ilerleyin.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ