Wheely Full İndir Oyun indir

wheely full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Wheely - Wheely arabayla heyecan verici maceralara dalın. Oyunda, bulmacaları çözmek zorunda kalacağınız, gezegeni felaketten kurtarmanız, mücadele etmek zorunda kalacağınız sekiz hikaye var ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mana Push Studios

Publisher: Mana Push Studios

sürüm tarihi: 9 Kas, 2016

tür: macera, bulmaca, rahat

Wheely arabayla heyecan verici maceralara dalın. Oyunda, bulmacaları çözmek zorunda kalacağınız, gezegeni felaketten kurtarmanız, düşmanlarla mücadele etmek, zamanla seyahat etmek, suçları araştırmak, suçunuzu bulmak için.

100'den fazla seviye, her biri benzersiz bir mini bulmaca. Kontrol çok basittir - sadece bir bilgisayar faresine ihtiyacınız var.

Bu, tam ekran için optimize edilmiş grafiklere sahip olan web versiyonlarının özel bir baskısıdır. Tüm maceralar tek bir yerde toplanır, bu yüzden onlardan zevk almanız çok daha kolay olacaktır.

Minimum: OS: Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8.1 Klasik veya Windows 10 İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya Netbook sınıf cihazları için Intel Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 512 MB RAM Depolama: 150 MB Mevcut Alan

Önerilen: Bellek: 1 GB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ