When Wardens Fall Full İndir Oyun indir

Wardens Bedava İndirme PC oyunu direk indirda kırılmış durumda ve torrent. Wadens düştüğünde - 40 dakikada bir RPG! VR için inşa edilen bu hızlı tempolu zindanlı paletli, oyuncuların iblis öldürücü fantezilerini dışarıda yaşamalarına izin verir. 12 silah tipi, silah tabanlı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Peernet Games

Publisher: Peernet Games

sürüm tarihi: 24 Ağu, 2018

tür: macera, eylem, rpg, vr

Garens düştüğünde, yabancılığın daha önce yolsuzluğa düştüğü şeytani bir cezaevinin kaçmasına ilişkin sanal bir gerçeklik zindan paletlidir. Kim olduğunuzun bir hatırası yok ve arkanızdaki yolu, öne doğru ilerleyen tek yol daha derine gitmek. Kaçmak için gerekenlerin var mı?

VR için inşa edilmiş, bu hızlı tempolu, heyecan verici zindanlı paletli, oyunculara iblis öldürücü fantezilerini yaşama fırsatı verir. Olmak istediğiniz karakteri oluşturmak için 12 farklı silah türüyle oynayın. Zindanlar içindeki bileşenlerden güçlü iksirler, zehirler ve patlayıcı oluşturun. Her bir oynamayı benzersiz hale getiren meslek sistemimizden yükseltin. Hayatta kalmaya çalışırken, yolunuzu oynayın.

40 dakikada bir RPG, arkadaşlarınızla VR oynayarak eğlenceli bir akşam için mükemmel!

Vurgular / Özellikler

Sanal gerçeklik alanına bir önlük

Wedens, HTC Vive'nin Sanal Gerçeklik Platformu ile düştüğünde dünyaya derin bir dalış yapın. VR için yerden, her bir tamirci, bir şeytanlığı keşfetmek için daldırma ve "eğlenceli faktör" geliştirmek için Wardens Güz'in geliştirildiğinde geliştirildi.

her seferinde yeni bir deneyim

Giriş yap ve hiç değişen bir tünelin labirentini keşfedin. Her zindan, prosedür açıdan üretilir, böylece iki oyun hiç aynı olmayacak. Ölmeden zindanlarımızdan biriyle yolunuzu yapın ve bir sonraki maceranız sırasında kullanacak yeni silahlar ve araçlarla ödüllendirileceksiniz. Ama unutmayın - ölüm kalıcıdır. İkinci şans yok.

olmak istediğiniz kahraman olun

Seçtiğiniz silahlara dayanarak mesleklerimize göre playstyle'ı size özelleştirin. Siz agresif bir böceği misiniz, Headlong'u elinizde savaşa sokun mu? Belki asil bir şövalyasın, bir kılıç ve kalkan kullanıyorsun, güçlü zırhla kaplı mı? Hızlı tempolu bir rouge, çeşitli hançer ve ölümcül zehirler taşıyan mı? Size hangi çağrılar olursa olsun, düşünmediğimiz ya da düşünmediğimiz tamamen yeni bir Playstyle oluşturabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 30 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7-4770 Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 980 TI Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 30 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
89
TELİF HAKKI İHLALİ