Who Am I: The Tale of Dorothy Full İndir Oyun indir

Ben kimim: dorothy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ben kimim: Dorothy'nin hikayesi - Dorothy, bir çocuk olarak izleri ve acıları olan 14 yaşında bir çocukludur. Travması, Dorothy'nin ayrışkan kimlik bozukluğu geliştirmesine neden oldu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Onaemo Studio

Publisher: onaemo studio

sürüm tarihi: 16 Nis, 2018

tür: macera, simülasyon, nokta ve amp; Tıklayın, Strateji, RPG, Survival

Genel Bakış

Başka insanların kafanın içinde yaşadığını hayal edebiliyor musun?

Bu hikayenin kahramanı Dorothy Watson, orta okula yeni başlayan 14 yaşında bir kız çocuğudur. Dışarıdan normal bir genç gibi görünüyor ama çoğu çocuğun sahip olmadığı izleri ve acıları var. Dorothy, bir çocuk olarak travma yaşadı ve onu birkaç kişiye bölen birden fazla kişilik bozukluğu olarak bilinen birden fazla kişilik bozukluğu olarak bilinen bir disosiyatif kimlik bozukluğu geliştirdi.

Alice, çocuk kadar masum olan ama başkalarının yapamadığı şeyleri görür.

Gretel, kör edici öfke, herkesi dikkate aldığı.

Cindy, her zaman olumlu ve giden, kimin içe dönük olduğu için Dorothy'yi gerçekten sevmiyor.

Ona yardım etmiyorsan, Dorothy yeni hayatına uyum sağlayamayabilir.

Neyse ki hala umut var. Dorothy uyuduğunda Dorothy de dahil olmak üzere farklı kişiliklerle konuşma gücüne sahipsiniz. Rüyası alanında, Dorothy ve diğer çocuklar için danışman olabilirsiniz. Bölünmüş kişileri Dorothy'ye entegre etmek için gücünüzü kullanın.

Anahtar fetürleri: Dorothy, 14 Y.O için bir danışman olun. Disosiyatif kimlik bozukluğu olan kız Her oynadığınızda farklı hikaye Dorothy ve çocuklar için 6 benzersiz son 300'den fazla cevap ve seçilebilecek sorular Cevaplarınız, kişiliklerin gelecekteki etkinliklere nasıl büyüdüğünü ve yanıt vermeyi etkileyecektir. Stres / bütünlük seviyesi, her kişiliğin nasıl başa çıkılacağını çözmenize yardımcı olacaktır. Rüya gibi, otherworldly 2d grafik ve müzik Her son için güzel resimli kartlar ve onları kurtarmak için arşiv!

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 1.6ghz
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ