Who Must Die Full İndir Oyun indir

Kimden Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kim ölecek - üç hasta arasında kimin arasında bulaşan bir doktoru bulmak için suçlanan bir doktorun yerini alıyorsunuz. Bunu yapmak için, bir dizi deney yelpazesini kullanabilirsiniz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: White Chamber

Publisher: fişi dijital

sürüm tarihi: 13 Kas, 2018

tür: macera, simülasyon, korku

Kasım 2015'in epik oyun reçelinin ödüllendirilmesi.

Sen, üç hastadan hangisinin kirlendiği olduğunu bulmaktan sorumlu bir doktorunuz. Bunu yapmak için hastalarda gerçekleştirmek için bir dizi deney kullanabilirsiniz. Muhafızdan sizin için kirli işleri yapmasını da isteyebilirsiniz. Öldürmek için sadece bir hastayı seçmelisin ya da .. Belki de bu iş senin için çok zor ve son seçeneği alacaksın.

Kim ölecektir?

Kim ölmeli ki, bir doktor oynadığınız bir "kaçış odasına" benzer bir deneyim sunan bir simülasyondur. Amaç, oyuncuyu seçimlerinizin farkındadır ve bunun sonuçları insan hayatı için olabilir. Keşfet, ara, seçiminizi yapın ve soruşturmanızın sonucunu doğrudan gözlemleyin.

Oyunu daha eğlenceli ve ikna edici hale getirmek için ekibin videolarını koymayı seçtik.

Neden kimin ölmesi gerektiğini yarattın?

Kimin ölmesi gereken ilk prototip, Kasım 2015'te Epic oyun reçeli için yapıldı. Oyun reçelinin birincini kazandı ve birçok olumlu eleştiri aldı (YouTube, Özel Basın, Epic Games), takım yapmaya karar verdi. daha uzun ve çoğunlukla yeniden oynanabilir bir sürüm.

Beyaz oda nedir?

Biz kursun sonunda video oyunları hakkında tutkulu 5 Fransız öğrenciyiz. Bu küçük motivasyonlu takım ve hırs dolu 2 oyun sanatçısı, 2 oyun programcısı ve 1 ses tasarımcısı oluşmaktadır.

Oyun, bu oyunu buharda bugün size bu oyun önermemizi sağlayan eklentisi dijital tarafından yayınlandı.

Zor iş ve devam eden bir yatırım sayesinde, şimdi size tam sürümde oyun sunabiliriz.

Bu oyunu yaptığımız kadar eğlenceli olacağını umuyoruz.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Çekirdek I5 6600K Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GTX 760 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Çekirdek i7 7700k Bellek: 4 MB RAM Grafikler: GTX 780 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
91
TELİF HAKKI İHLALİ